Jump to content

Ne pali od prve nakon servisa


ivan-os

Recommended Posts

Clio 3 od staraca, 1.5dci 50kw. Bio na velikom servisu, remenje i vodena pumpa. Kad sam dosao po njega sjeo s majstorom da se provozamo i auto nece upalit. Kao zakljucaj, otkljucaj i upalio iz prve. Dugo stajao, kljuc u bravi pa blokada. Medjutim to se nastavlja, auto nikako upalit iz prve, vratim kljuc, pokusam ponovo i sve 5. Dok ga ne zakljucavam sve radi kako treba, cim ga zakljucam treba verglat dva puta.

Ista je prica s oba dva kljuca. Do servisa mogu tek u petak pa jel ima neko nekakav prijedlog, oni ce sigurno reci da to nista nisu dirali.

Link to comment
Share on other sites

A ako mu daš kontakt, zadržiš par sekundi i tako 2-3 puta, da li onda upali iz prve?

Link to comment
Share on other sites

Pa nije zima...znaci na 30 stupnjeva mogu ga cijeli dan vozit, gasit, palit...ali ako ga zakljucam i otkljucam onda nula bodova. Prvi put vergla do besvijesti. I sve to nakon promjene remenja, bezveze

Edited by ivan-os
Link to comment
Share on other sites

Odzracili pumpu i sad sve ok. Iako nikome nije jasno kako i zasto buduci da nisu s njom nista radili al sad pali bez problema.

Link to comment
Share on other sites

kak odzračili pumpu?

pa pumpa se namješta isto u pravilan položaj kod velikog servisa, al ne kužim kaj i kak odzračili?

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, nisam isao u detalje. Spajao ga je na dijagnostiku, kad sam se vratio s kave to sam dobio kao objasnjenje...voditelj servisa mi je jako dobar prijatelj tak da nikakve mucke nisu u pitanju, nisam nista platio pa nisam ni htio previse davit, bitno da sad radi.

Link to comment
Share on other sites

meni to više zvuči da nisu stavili u fazu kak treba, al u redu, sad radi, posljedica nema

Link to comment
Share on other sites

Baš zato što ti je jako dobar prijatelj mogao ti je objasniti u detalje što su zeznuli. Ima tu mutne vode.

Link to comment
Share on other sites

Zajedno smo bili na kavi, zajedno smo i culi to objasnjenje. Ako su i zbrljali nesto bila je sitnica buduci da smo se vratili za max pola sata a auto je bio gotov

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.