Jump to content

Nešto šišti preko 1500 okretaja...


zdravkoRi

Recommended Posts

Pozdrav svima.

Dakle auto je 2007 godište ,ima 97 000 km (ali moguće i više) 1.9 dci ,96 kw.

Kupio sam ga polovnog prije 14 mjeseci i sve je u redu za sada.Auto ide ko metak bez ikakvih problema.

Jedino me muči malo to šištanje nakon 1500 okretaja,zvuk šištanja je blag,dakle nije baš jako izražen,ali ipak se čuje umjereno.

Sad neki kažu da je to normalno a neki kažu da nije pa sada ni sam neznam tko je u pravu.

Inače auto  ne javlja nikakvu grešku,i ne troši ništa ulja.Nema ništa dima jer imam dpf.

 

Ima li netko megan 2 sa ovim motorom pa dali se vama čuje to blago šištanje,valjda turbine??

Dali uopće treba da se čuje kakav karakterističan zvuk??

Link to comment
Share on other sites

a valjda onda tako treba biti.

Da ne valjda nešto bi valjda davalo upozorenje..

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima.

Dakle auto je 2007 godište ,ima 97 000 km (ali moguće i više) 1.9 dci ,96 kw.

Kupio sam ga polovnog prije 14 mjeseci i sve je u redu za sada.Auto ide ko metak bez ikakvih problema.

Jedino me muči malo to šištanje nakon 1500 okretaja,zvuk šištanja je blag,dakle nije baš jako izražen,ali ipak se čuje umjereno.

Sad neki kažu da je to normalno a neki kažu da nije pa sada ni sam neznam tko je u pravu.

Inače auto  ne javlja nikakvu grešku,i ne troši ništa ulja.Nema ništa dima jer imam dpf.

 

Ima li netko megan 2 sa ovim motorom pa dali se vama čuje to blago šištanje,valjda turbine??

Dali uopće treba da se čuje kakav karakterističan zvuk??

idi na otvorenu cestu 40 km i to je to

Link to comment
Share on other sites

40 km na otvorenoj cesti sam bio danas i uvijek šišti??!!

Link to comment
Share on other sites

Idi u servis neka provjere. Nece ti na forumu bez dabto netko uzivo cuje sa sigurnoscu reci o cemu se radi ;-)

Link to comment
Share on other sites

Ići cu u 9 mjesecu na redovni servis pa cu onda

provjeriti.Sad mi nije usput pa zato pitam tu dali

tko ima takav zvuk na ovim 1.9

Link to comment
Share on other sites

Bolje da sprijecis ranije ako je neki ozbiljniji problem nego kasnije. Zato ja sve rijesavam u par dana. 9mjesec je daleko. Osim ako ce ti auto skupljat prasinunu garazi. Govorim ti dobronamjerno da ne mislis ;-)

Link to comment
Share on other sites

Posto sam na tapatalku, nisam ziher da si iz Ri, al pretpostavljam iz nicka. Sl tjedan bi se mogli nac da cujem ak zelis. Imam 1.9 al stariju generacilu, al poznajem zvukove vec

Link to comment
Share on other sites

Nisam nekoliko dana bio na forumu pa

nisam vidio poruke.

Da iz Ri sam.Mozemo se naci naravno.

Vidim da ims broj pa te mogu nazvati jedan

dan kad se dogovorimo.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.