Jump to content

felge bbs za clia 2


cosicivan

Recommended Posts

Trebalo bi pasat na clia. Jedini problem bi ti moglo biti upis dimenzija guma u prometnu

Link to comment
Share on other sites

Mislim da oni imaju 56 centralnu

Link to comment
Share on other sites

Na tokarski i prosirit centralnu rupu

Link to comment
Share on other sites

Možda ima prsten koji ide na vw a original je veći promjer pa staviš prsten za renaulta. Nazovi i pitaj..

Edited by tigo95
Link to comment
Share on other sites

ok znam upisao bi 15 u prometnu,ima prsten i promjer je ok samo da nisu gdje udarane da se ne zeznem

Link to comment
Share on other sites

Pa odete kod najbližeg vulkanizera da ih stavi na balansirku i vidiš odmah i kakvom su stanju, sto kuna ti na ovu cifru ne znači niš a puno će ti vrijediti. Ako prodavač neće, lijepo se pozdravi s njim i dalje u potragu. BTW meni su te felge super!

Link to comment
Share on other sites

sve znam ali nisam odavde iz dubrovnika sam pa ako nekome nije problem samo da pogleda jesu li gdje udarene ili nesto uzaeo bi ih dostavom ali dalekjo mi je do vukovara sada ici

Link to comment
Share on other sites

kad ih stavis na auto obavezno slikaj. ja te felge samo na kecu mogu zamislit, bas me zanima kako ce na cliu stajat

Link to comment
Share on other sites

Meni te felge baš i ne idu nekako na clia, 15 cola su, al zbog ruba izgledaju manje, da bi dobro izgledalo trebalo bi ga dosta spustiti, po meni na clio 2 bolje idu felge s krakovima do ruba felge  :D

Link to comment
Share on other sites

ja VEC odavno trazim TE Felge mislim da cu se pocastit :).Penezić odlicno izgledaju felge bas su sjele

Edited by cosicivan
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.