Jump to content

Ne otvaraju se sva vrata i ne pale svijetla?


olympya

Recommended Posts

Problem je taj da mi se prije par dana nesto pomaklo u bravi na vozacevim vratima i vrata se nisu mogla zatvoriti. Kad bi ih zatvarao nisu se lovila. Ja to fino rastavio o vratio na mjesto, pomakla mi se neka plastika pomakla u bravi. Vratio natrag i sad to funkcionira i ne jer mi se ne otvore vrata svaki put na daljinski. A kad ih otvaram iznutra centrala ne otvara ostala vrata kako inace nego samo ta. I svijetlo se ne pali u vratima. Ako netko ima rjesenje bio bi jako zahvalan :)

Edited by olympya
Link to comment
Share on other sites

Ako ti ne pali svjetlo u vratima vjerojatno i ne pali svjetlo kabine.

Za početak izvadi žaruljicu iz vrata pa javi da li pali svjetlo kabine.

Edited by mata73
Link to comment
Share on other sites

Svijetlo u kabini i u suvozackim vratima se pali svejedno. Bila lampica u vozackim vratima ili ne. Probao sam staviti i led lampicu ali nista. Bas mi danas dosle i stavio ih u sva vrata i kabinu ali u vozacevim vratima ne radi. Smrdi mi na onaj mikroprekidac u bravi mozda

Link to comment
Share on other sites

Da li je mehanizam brave dobro složen? Ima jedna polugica koja pritišće taj mikrosvič. Ili ta poluga ili sam svič...

Link to comment
Share on other sites

Ne svira mi niti da su svjetla upaljena kad ugasim auto i otvorim vrata

Link to comment
Share on other sites

Mikroprekidač u bravi od vozačevih vrata....

Da li je on crko ili ga polugica ne pritisne neznam....

Link to comment
Share on other sites

A sudeći po poslovično "dobrim" instalacijama na Lagunama, moguće je da je i žica negdje u prekidu...

Link to comment
Share on other sites

Mikroprekidač u bravi od vozačevih vrata....

Da li je on crko ili ga polugica ne pritisne neznam....

Prije da ga polugica ne pritiska. Možda je ispala kad je slagao bravu.

Link to comment
Share on other sites

Sutra rastavljam opet pa cu vidit. To je kad covjek ne proba prije nego sve vrati na mjesto

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.