Jump to content

Daljinski za centralno zaključavanje i bravica


franklin123

Recommended Posts

Sa Cliom sam dobio daljinski marke META. Tip prije mene je nesto improvizirao i sada to ne radi. Gdje mogu nabaviti kućište?

Kod ovog moga fali gumb koji bi ostvario kontakt za zaključavanje.

 

L4lI9ALs.jpg

 

Gn966fZs.jpg

 

Bravice ne mogu otključati ključom jer se vrti u krug. Jel se to da popraviti ili se mjenja?

Link to comment
Share on other sites

Zg, Spectra media, Gradiščanska ulica- ako me sjecanje sluzi, ja sam kod njih prije 15tak godina ugradjivao Meta alarm- guglaj njih pa probaj tamo.

Link to comment
Share on other sites

bravica ti se zapekla, tj nije se koristilo baš pa ne radi, moraš to puno puta špricat wd-om ili sličnim i vrtjeti probati unutra van ključem itd.

malo se moraš poigrat s tim.

ali proradit će

Link to comment
Share on other sites

Njemu bravice nisu zapekle nego se vrte u prazno, ukrug. Najvjerojatnije su se bravice otkačile od poluge kojom su vezane sa samim sistemom brave.

Treba rastaviti.

Link to comment
Share on other sites

Hvala svima na odgovorima.

Čekam odgovor na mail za kućište.

A ovo za rastaviti mi se cini logično, ali kada sam jednom na škodi skidao tapicirung, pukle su neke kopce i nikad vise nije bilo ko prije.

Jel netko skidao da kaze neke "cake"?

Link to comment
Share on other sites

Ja sam dosad skidao samo stražnja, ali neboj se nećeš ništa puknit samo polako. Evo pogledaj ovaj clip pa će ti sve biti jasno. Tip pokazuje kako se skidaju i neke stvari koje ti nećeš trebati dirati (retrovizori i njihova unutarnja trokutasta zaštitna plastika, vanjska kvaka od brave).

 

Link to comment
Share on other sites

Njemu bravice nisu zapekle nego se vrte u prazno, ukrug. Najvjerojatnije su se bravice otkačile od poluge kojom su vezane sa samim sistemom brave.

Treba rastaviti.

znam da se zapeklo, al mi se čini da se zapeklo tak da su zupci tak da se vrte u prazno, bilo je meni tak čini mi se

probaj prvo s wd-om se igrat

Link to comment
Share on other sites

Ja sam tebe razumio da je tebi zapeklo pa se nije mogao ključ okrenuti.

Ako je ovako kako kažeš onda je svakako bolje prvo napasti sa WD-om pa tek onda ako ne uspije ići na skidanje obloge vrata. U svakom slučaju puno manji i jednostavniji posao.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.