Jump to content

Megane RS275 Trophy-R


dani

Recommended Posts

Ponuđena mi je navedena jurilica za kupnju ali "nemam vremena"  :sad2:  ali ako ima neko ko ima vremena nek se javi pa da pošaljemo ponudu dobavljaču.

 

 

 

2015 Renault Mégane.pdf

Link to comment
Share on other sites

Aha... :D

Jbg to je egzoticna jurilica za nekog kolekcionara ili zagrizenog frika. Takvi nisu na ovom forumu.

Link to comment
Share on other sites

Jbg to je egzoticna jurilica za nekog kolekcionara ili zagrizenog frika. Takvi nisu na ovom forumu.

Nije to nužno auto za frikove i kolekcionare. To je prije svega auto za nekog s toliko novaca viška na računu. A takvih je malo na ovom forumu...

Link to comment
Share on other sites

Kako mislis "malo" ?

Pa malo. Ne pricamo o 400000 eura pa da nema nitko...a ni o 4000 eura pa da ih ima skoro svatko.

;)

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je malo onih koji imaju 4ooo€ a onih koji imaju 45ooo jedva ako uopce ima.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je malo onih koji imaju 4ooo€ a onih koji imaju 45ooo jedva ako uopce ima.

Nije baš tako, ima i tu vrijednih/obrazovanih/uspješnih...samo možda ne pričaju o tome ili nemaju toliko izražen fetiš na pokretnine pa se po voznom parku to ne vidi.

Link to comment
Share on other sites

mislim na racunu pare slobodne za potrositi na bilo sta. no drago mi je ako gresim :)

Link to comment
Share on other sites

Ovaj auto u RH ispadne i 50k€.

Da. Stvarno grdna cifra. Pada mi na pamet barem 20 drugih vozila koja bi radije pazario za tih 50k eura...ali eto, mozda ce netko htjeti bas taj Trophy R.

Link to comment
Share on other sites

Baš zato ga smatram kolekcionarskim primjerkom.

Dati preko 50k€ za Megane od 275ks/1280kg? Samo kolekcionar/sektaš bi toliko platio.

IMHO.

Link to comment
Share on other sites

Bembaru neku naturpijanu :-) 3.5d sa 400ks :-)

Ebo Audi :-)

Edited by therrlu
Link to comment
Share on other sites

G

Kaj bi uzeli za 50k€ ?

Audi RS5 (naravno, ne iz ducana)

BMW 4xx Coupe M...

...da ne nabrajam dalje, vidi se šta mi igra. Naravno, bezvezno mi je o tome uopce i pisati jer NIKAD nebi dao 50k eura za neku pokretninu koje ne donosi novac. Tako da, ovo spada pod teoretiziranje cisto ilustracije radi.

Renault Megane nikakav (kao ni bilokakav auto kompaktne klase) ne bi platio preko 20 tisuca eura...a i to je opcenito nekakva max cifra koju bi dao za auto. Puno sam i rekao...blize sam 15 nego 20.

Edited by Coupe RS
Link to comment
Share on other sites

Ja ću sad skoro dignut kredit od 40k € za kuću izgradit. Ugrubo. :zubo:

Za te pare uzmem sebi Scenica i ženi Twinga (polovne) i ostane mi brdo love. :D

Link to comment
Share on other sites

Ja znam lika koji je u bg uzeo trophy r. Pre njega je uzeo nov r26 pre nešto manje od desetak godina. Pored toga uvek ima još par automobila, da ne pobrajam redom pošto ima svašta od klasika tipa delte integrale i neke matore s klase ne znam koje verzije, pa do nisana gt-r... U principu samo potvrda da će taj auto uzeti neko ko ima dosta para i fanatik je za rs odeljenje... I to veliki...

Ja bih za 50k uzeo nešto drugo svakako, evo baš sam danas gledao kajman s 2013 sa 27k km, početna cena 54k evrića... Mislim oglas, ne da ga sutra kupim :)

Link to comment
Share on other sites

me upoznas s tim likom, samo da sjednem u GTR-a nis vise :D :D 

 

u ostalom, ak smo kod tih race auta, prije bih uzeo GTR-a neg .R za 45ooo€

Link to comment
Share on other sites

Održavanje gt-r je neuporedivo skuplje nego trophy r tako da se ne bi usrećio :)

Naravno, auto je impozantan, a ako ti je za utehu, nisam ni ja seo u njega... Nismo ortaci samo znam čoveka i imamo dobrog zajedničkog prijatelja...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.