Jump to content

megane 2 , 1,6 16 v 2009 godina umutarnji retrovizor


zule

Recommended Posts

sa obzirom da mi je unutarnji retrovizor u lošem stanju ako netko zna cijenu i način izmjene,korodiralo je ogledalo i ružno je za vidjeti

 

Link to comment
Share on other sites

bit ce da kod mene il nije original ili nije takav retrovizor,drugaciji je sigurno nije original pa je zato i oksidirao

Edited by zule
Link to comment
Share on other sites

@smuc - stavi sliku za vulgaris retrovizor ako imaš,ovo je mnogo jaka oprema :D

Link to comment
Share on other sites

Čak sam na netu našao broj šasije od meganea koji ima vulgaris retrovizor i opet mi ne daje njega u manualima već samo ove modernije...

Link to comment
Share on other sites

Prema Dialogysu cijena je skoro 14 funti pa računaj. Našao sam broj šasije meganea s takvim retrovizorom po drugi put al đaba kad daje upute za moderniji. Jedino možda ova slika pomogne. Prema njoj,trebalo bi retrovizor vući prema sebi po vodilicama fiksnog dijela pa bi vjerojatno izašao. Također uvjeri se da li ima negdje nešto za pritisnut prstom ili tisnut malim šarafcigerom neki zub/osigurač da krene da ne skršiš šajbu jer si onda tek u qurcu. :zubo:

 

Slika:

 

post-7112-0-84853500-1435165535_thumb.pn

 

:hey:

 

 

Link to comment
Share on other sites

eeee da takav je kod mene hvala probat cu to skinut polako ak uspijem

Link to comment
Share on other sites

Ponavljam,ne siluj ako ne ide. Fiksni dio zna bit zaljepljen ko sam đavo i prije će puknut šajba nego se on otkačit ako nešto radiš krivo.

Link to comment
Share on other sites

i kod mene je takav, samo ga malo lupnem odozdo i iskoči bez problema.

Čini mi se da su isti još od R5

post-138-0-63866000-1435168977_thumb.jpg

post-138-0-91558900-1435168979_thumb.jpg

post-138-0-88196000-1435168982_thumb.jpg

Edited by frenchkey
Link to comment
Share on other sites

e sad neznam ni sam morat cu pogledat sad me frenckey bacio u bed nije ko njegov neam pojma javim vam se

Link to comment
Share on other sites

ja bi rado onog što se samozatamnjuje, ali ne paše na moju šajbu, tj. stopicu

Link to comment
Share on other sites

i kod mene je takav, samo ga malo lupnem odozdo i iskoči bez problema.

Čini mi se da su isti još od R5

jel taj tvoj ima kakvu stopicu ovaj moj se neda pomaknut ni malo
Link to comment
Share on other sites

Ako ti je onakav koji je smuch stavio sliku u postu br.7 onda ti je isto kao i kod frencha, a isti takav je i kod mene na Clia.

 

Onaj mali pravokutnik je zaljepljen na šajbu i to ti je nosač retrovizora. Sami retrovizor je navučen na njega i to odozgo prema dolje.

Skidaš tako da dlanom udariš par puta sa donje strane retrovizora prema gore i izletit će. Nema greške. Neboj se udri.

Edited by DraganST
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.