Jump to content

brisaci


moranamo

Recommended Posts

neznam dal ova tema tu spada il ne pa me premjestite ak sam fulala

uglavnom kupila ja nove valeo brisace i platila ih 300kn e sad otiso mi auto na servis i kad se vratio cini mi se da to nisu ti brisaci :/

jel na brisacima mora negdje pisat valeo i gdje ili ne..kak cu sad znat dal su mi zamjenili brisac il ne..pomagajte :)

Link to comment
Share on other sites

odi u dućan gdje si ih kupila i provjeri dali piše

Link to comment
Share on other sites

Uglavnom na Valeu piše proizvođač i ima malenu okruglu naljepnicu fi 6mm koja je indikator potrošenosti brisaca.

Ako si bila u ovlastenom oni vole mijenjati brisace bez obzira na stanje i naravno naplatiti, ali ta stavka mora biti na racunu.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Meni su na oba seta pisali valeo..nego ne isplati se kupovati orginalne brisace..kad je moguce mjenajti samo metlice..;)

Link to comment
Share on other sites

Originalne u smislu valeo/ bosch? Pa kako nemogu da semijenjaju metlice, i uovoj temi se pusalo o tome a i mnogi su to vec radili + na youtube-u je masu tih snimki.

Usput onaj tko je stavio silikonske metlice kako je zadovoljan?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.