Jump to content

LED SVIJETLO U KABINI


JOSIP_S.

Recommended Posts

Bok drustvo, dali zna mozda netko gdje se moze nabavit LED Svijetlo za kabinu? Ne moze se kupiti samo zarulja kolko ja znam, jer treba bas mijenjat cijelo to svijetlo. radi se o clio 2, faza 2 .. i dal ima neko kakva iskustva s tim, losa il dobra svejedno! hvala pozz :) 

Link to comment
Share on other sites

prerada i svakom slučaju.. efikasno i jeftino riješenje..

 

:cool:

Link to comment
Share on other sites

Problem je taj da treba izvadit cijeli ajmo to nazvat "luster" iz krova jer se mjenja komplet ta cijela plastika koja svijetli a ne samo žarulja ...

Link to comment
Share on other sites

 ja ne vidim problem u ničemu a bar sam te "lampe" u cliu 2 diplomirao.. a tek s diodama.. uf.. :D

Link to comment
Share on other sites

jel dupla optika ili samo jedna velika ovalna lampa?

Link to comment
Share on other sites

Ovalna jedna 3 koljena ima, prvo ugasno skroz, drugo gori na vrata trece gori stalno ...

Link to comment
Share on other sites

Naravno da se da. Ja sam bez problema otvarao. Zabijes nesto tanko po sredini i povuces prema sebi, ali pazljivo. Nije to T10 zaruljica. Ja kad sam htio ti mjenjat imao sam problem upravo zbog opcija kojom se ista pali i gasi. Nimad nisam rijesio. Mislim da mora imati neke dvije niti ili tako nesto. Zaboravio sam. Bili je prije 9g jbga.

Link to comment
Share on other sites

Naravno da se da. Ja sam bez problema otvarao. Zabijes nesto tanko po sredini i povuces prema sebi, ali pazljivo. Nije to T10 zaruljica. Ja kad sam htio ti mjenjat imao sam problem upravo zbog opcija kojom se ista pali i gasi. Nimad nisam rijesio. Mislim da mora imati neke dvije niti ili tako nesto. Zaboravio sam. Bili je prije 9g jbga.

evo sve ti je pojašnjeno.. 

 

ako imaš bilo kakva pitanja tj ako nisi siguran za rastaviti javi se pa ti budemo sve sredili i sve ti pokažem.. ..

Ide t10

  T10 sijalice idu u lampe s duplom optikom..

 

evo ovako..

T10 2x

post-5663-0-59870600-1435695335.jpg

 

 

fastoon sijalice

post-5663-0-79832400-1435695322.jpg

Edited by pufy
Link to comment
Share on other sites

evo ovako..

T10 2x

attachicon.gifimages1.jpg

 

Ovako imam ja u svom. Lagano ravni odvijač sa strane prema vozaču i samo ispadne van na polugu. Imao sam dvije T10 LED unutra, ali sam ih zamijenio Philips BlueVisionom jer su LEDice imale katastrofalno bijelo svijetlo koje mi se nije sviđalo.

Link to comment
Share on other sites

Kod mene je jedna ovalna kao na pufy-jeov zadnjoj slici. Plastika se skida upravo kako je na toj slici označeno. Unutra je festonka od 36mm i nema nikakvod kemijanja. Čisti plug-n-play.

Uzeo sam ebayu takvu festonku sa ledicama i samo je ubacio unutra. Svi položaji rade bez ikakvog dodatnog kemijanja po lampi.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.