Jump to content

Check emissions 1.5 dci


tino

Recommended Posts

Nakon kaj je tata prodal Accenta i kupil Modusa 1.5 dci, rekoh ja njemu da mu bude zal kaj je to tak napravil jer je sad kupil Renault :)

Otisli danas s njim na more i zove me oko 9h da na tabli pise check emissions i kaj da radi da su vec kod Macole. A reko nist..bez dijagnostike nema kaj.

Jel se smije voziti tak dalje? Vjerojatno ili prljavi egr ili dizne.. Veli da auto ide normalno i da ga bude probal malo spuhati na autoputu.

Link to comment
Share on other sites

Prije bi rekao da je katalizator u banani ili da je lambda defektna. Na diagnostiku.

Link to comment
Share on other sites

Nesto sumnjam da ima lambdu

:D

Link to comment
Share on other sites

moj nema, nigde , nema ni 1.5 dci do 2005 godista 99% mozda ovi s dpf om imaju tj oni moraju imat i jos nesto pored lambde

Link to comment
Share on other sites

Veli stari da mu se cini da auspuh negdi pusta..jel to moguce pa da baca gresku?

Link to comment
Share on other sites

Me bile na benzincu labde, i to obje. 2000kn steta ali se moze nastaviti voziti. Motor samo ne dobiva info koja smjesa je najbolja pa ce mu mozda malo vise trositi

Link to comment
Share on other sites

moj nema, nigde , nema ni 1.5 dci do 2005 godista 99% mozda ovi s dpf om imaju tj oni moraju imat i jos nesto pored lambde

Mjerač razlike tlaka ulaz/izlaz iz DPF-a.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.