Jump to content

Dali neko zna nešto više o ovoj Laguni...mišljenja za kupnju?


dankobananko

Recommended Posts

Unutrasnjost dosta izlizana sto me cudi malo za tu kilimetrazu i cini mi se dosta jeftino pogotovo srednji dijelovi sjedala.
 
godiste dobro al opet kilometraza malo sumnjiva, i ocekuj servis turbine pa da si miran (velika mana 1.9 dci 88kW)
 
Farove bi mozda trebalo polirati
 
Realno za te novce to godiste mi je ok 
 
Prednjica je na lajsni iznad tablice mozda puknuta ili samo izgrebana al to je samo lajsna ja mislim
 
Vidi se da je i okvir tablice malo izuljan
 
Al nista mi ne deluje strasno
 
osim provjeriti kilometrazu.
 
oprema u autu je extra :D
Link to comment
Share on other sites

da to je prva stavka km.....i motor  provjeriti..A slike nisu neš bajne tak da  ...interijer se lako ušminka,,,,

Link to comment
Share on other sites

Ako to zaista jest ta kilometraža, defić se isplati. Pitati vlasnika je li promijenjeno kvačilo, promijenjena/reparirana turbina te je li i kada napravljen drugi veliki servis. Leteći također. To su ti ove skuplje stvari koje odu oko 200tkm. Također, taj mjenjač mora ići glatko, sa dva prsta. Ako je sve OK, naravno.

 

Također, sjesti u auto, probati SVE prekidače/potenciometre, ako sve radi - OK; ako ne - skidati cijenu.

Premda, sumnjiv mi je cijeli taj slučaj, da ti budem iskren.

Link to comment
Share on other sites

Koza mjenjaca je ubijena. Al bas ubijena znaci ili samo gradska voznja ili skidani km

Link to comment
Share on other sites

Moj leon ima 155000....koza oko mjenjaca za mjenjat...

jednostavno su lose te kozice

Link to comment
Share on other sites

Renault u toj seriji ima dobru kozu i to jako... Za razliku od novije generacije tako da nikako nije to u pitanju.

Link to comment
Share on other sites

ma  više sam stavio post ako je neko sa  kluba tu pa saznat info iz prve ruke itd,,,a za sve ostalo nema do fizičke provjere....

 

bude se iduči tjedan saznalo više.

Link to comment
Share on other sites

dali neko kojim slučajem  ...sorry ako sam malo off  ....motor za Lagunu 2.2dci dal neko prodaje zna nekoga itd....

Link to comment
Share on other sites

Koza mjenjaca je ubijena. Al bas ubijena znaci ili samo gradska voznja ili skidani km

Moj leon ima 155000....koza oko mjenjaca za mjenjat...

jednostavno su lose te kozice

Moja je ista takva laguna (samo hatchback), ima 196 tkm, i na kozi se ne vide tragovi koristenja. Zato kazem da mi je sumnjivo.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ja sam svoju iz 2006 sa 96 kw, od prvog vlasnika , kupljenu u RH, i uredno održavanu platio 3.200 eura

Troškovi u grubo poslije toga; prijenos 2.500,00 kn

                                             v. servis   2.800,00 kn

                                         nove gume   2.600,00 kn

                                    rega u svibnju   2.800,00 kn

                              remenica na radilici    800,00 kn

                        zamjena zadnjih selena 1.000,00 kn

i još neke sitnice, čišćenje EGR-a, zamjena kože oko ručice mjenjača

Trebam još zamjeniti cijeli EGR ( na dušu bivšem vlasniku), i oko 200.000 km leteće ležajeve

promjeniti diskove, prednje, i nove pločice

Pregledati auto kvalitetno, jer te svi ovi izdaci čekaju ako se želiš voziti bez brige

Na kozmetičke popravke nemoj previše obračati pažnju, jer se po meni to riješava u hodu

Bitnije je stanje motora, ovjesa i karoserije, turbine, zamašnjaka i kilometara

Edited by laguna22
Link to comment
Share on other sites

 

Bitnije je stanje motora, ovjesa i karoserije, turbine, zamašnjaka i kilometara

 

 

Ajd dobro kad je samo to ! :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Ja sam svoju iz 2006 sa 96 kw, od prvog vlasnika , kupljenu u RH, i uredno održavanu platio 3.200 eura

Troškovi u grubo poslije toga; prijenos 2.500,00 kn

v. servis 2.800,00 kn

nove gume 2.600,00 kn

rega u svibnju 2.800,00 kn

remenica na radilici 800,00 kn

zamjena zadnjih selena 1.000,00 kn

i još neke sitnice, čišćenje EGR-a, zamjena kože oko ručice mjenjača

Trebam još zamjeniti cijeli EGR ( na dušu bivšem vlasniku), i oko 200.000 km leteće ležajeve

promjeniti diskove, prednje, i nove pločice

Pregledati auto kvalitetno, jer te svi ovi izdaci čekaju ako se želiš voziti bez brige

Na kozmetičke popravke nemoj previše obračati pažnju, jer se po meni to riješava u hodu

Bitnije je stanje motora, ovjesa i karoserije, turbine, zamašnjaka i kilometara

Odlično si pazario, samo... 2006-o godiste i 3200 eura. Je li ti vlasnik otvoreno rekao da nesto ne stima, osim sto si kasnije skuzio za EGR?

Link to comment
Share on other sites

Takvu procjenu su mu napravili u auto kuci jer je kupovao novi auto a ja sam mu dao tisucu kuna vise i nije mi zao. Pregledao sam auto i bio sam upoznat sa velikom vecinom stvari koje trebam napraviti. Ja sam zadovoljan, a servisi , gumr i rega su normalna stvar

Link to comment
Share on other sites

dali neko kojim slučajem  ...sorry ako sam malo off  ....motor za Lagunu 2.2dci dal neko prodaje zna nekoga itd....

Šta je s tvojim motorom? Šta ne valja?

Link to comment
Share on other sites

a ima li ista s tim motorom da valja ?

hihi

 

Kod mene sve valja, ne znam kako je stanje kod drugih.Dapače, nikada nisam imao ni najmanji problema s motorom.

Edited by usrmaatre
Link to comment
Share on other sites

Kod mene sve valja, ne znam kako je stanje kod drugih.Dapače, nikada nisam imao ni najmanji problema s motorom.

Što samo su tvoj i moj dobri?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Vidim, prodana je ta laguna iz naslovnog posta. Netko s foruma?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.