Jump to content

Grand Scenic 2010 automatska svijetla


Smuchac

Recommended Posts

Poz. Mogu li se svijetla ugasit tj. prebaciti na manual mode? Nema xenona i LED traka i sl. sve je klasika a auto dugme ne postoji kao na meganeu...

Link to comment
Share on other sites

Zar nema botun na ručici za paljenje/gašenje svijetala?

 

Ako nema onda se očito mogu deaktivirati samo spajanjem na UCH.

Edited by DraganST
Link to comment
Share on other sites

Zar nema botun na ručici za paljenje/gašenje svijetala?

 

Ako nema onda se očito mogu deaktivirati samo spajanjem na UCH.

 

 

Nema,kako sam i rekao. :dobroje:

 

Živcira me to kao i na Aveu od starog. Možda ima neki osigurač za iščupat. Na Sanderu Stepway je kolega iščupao i ko zmaj radi. :)

Edited by Smuchac
Link to comment
Share on other sites

Egzotičan neki Scenic.

Pokušaj onu fintu sa pozicijom.

 

Daj kontakt, položaj ručice za svjetla je u nuli.

Sada dva puta zaredom na ručici odradi paljenje i gašenje pozicije. Znači odradi "0-pozicija-0-pozicija". Nakon toga bi trebao čuti jedan "beeep" i trebala bi se pojaviti poruka na displeju da su automatska svjetla deaktivirana.

Link to comment
Share on other sites

Kojih još trikova ima? Prvi put čujem da se tako mogu deaktivirati automatska svjetla.

Link to comment
Share on other sites

Tako je kod moje Lagune isto. Uključivanje automatskih svjetala, odnosno senzora.

Link to comment
Share on other sites

Može i preko Knina na Vrgorac. :zubo: To je od punca pa nek mu svijetli. :D

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.