Jump to content

clio 1.6 16v gašenje nakon ponovnog paljenja.


Black Knight

Recommended Posts

Pozz

 

Znači sad ljeti nakon vožnje kad ga ugasim te ga upalim ponovo u narednih 5-10min  autu padaju okretaji te se bez dodavanja gasa ugasi. Auto je na plin te se to dešava kod pokretanja na benzin.

Na hladno radi normalno  nego samo nakon ponovnog paljenja zagrijanog motora, ali ne svaki put...

Šta bi to moglo bit?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Imam slican problem na 1.4 8V 98g
znaci auto kad se upali nakon sta je zagrijan i sve zna se ugasit okretaji oko 800 i ugusi se i ugasi.

takoder ponekad i u voznji izgubim gas kao auto zastucail kad krecem dam gas a on umjestzo da digne okretaje okretaji padnu

Link to comment
Share on other sites

sličan problem sam imao i ja na svom cliju i riješeno je tako da sam kupio sprej za čišćenje karburatora te sam dobro očistio usis ,nakon toga auto radi bez problema

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.