Jump to content

Clio 1.2 RT umro


Reactst

Recommended Posts

Dobar dan, danas mi je auto stao, na srecu parkirao sam ga u ulici svojoj, pokusao sam ga upaliti, prvi put se upalio te ugasio nakon 2, 3 sec a drugi put nije ni htio upaliti, moguce da sam ostao bez goriva iako se lampica nije upalila, sto bi drugo moglo biti problem?

Link to comment
Share on other sites

Ako nije do goriva probaj provijeriti: osigurače,pumpu goriva, paljenje (da li ima iskru), mozda senzor GMT... Pogledaj i razvod tj. zupčasti remen da nije pukao ili preskočio... 

Link to comment
Share on other sites

Ne moze to krepat. Ostao si bez goriva 100%...

Link to comment
Share on other sites

Kad ostane bez goriva onda obično malo usporava, kašlje i trese prije nego skroz krepa.

 

Pumpa goriva ne nabija dovoljan tlak? Nepovratni ventil za gorivo pušta? Možda kabeli svječica ne dihtaju pa su se napunili kondenzirane vode? :nezna:

Link to comment
Share on other sites

Stvar rjesena :) ostao sam bio bez vode i goriva ulia 10 l i litru destilirane i sad opet radi ko sat

Link to comment
Share on other sites

U sebe?

A ne, nego će u tebe :p:D

 

 

Valjda u ekspanzionu posudu, nadam se :D

Link to comment
Share on other sites

Ja se nadam da je u sebe nego u posudu jer ako je u posudu bolje bi bilo da malo provjeri sistem hladenja... a ne kao moja mama vozi dok ne sjebe brtvu glave jer se pregrijao, a naravno jer je gubio vodu i nije stala kad je skocila temperatura...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.