Jump to content

Tuning Safrana bi turba?


Tancho

Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tancho

    29

  • Ruske

    8

  • eto tako

    5

  • MilosB

    5

Top Posters In This Topic

Posted Images

vidjet ces kad dodem sa evricima :p

Link to comment
Share on other sites

Da prodaš dva ta Citroena nećeš imat eura za koje bi dao Safrana...a zašt ne uzmeš Bi turba što je kod onog mehaničara?

Edited by Tancho
Link to comment
Share on other sites

kompa prodam C4 i dolazim ti sa parama koliko vrijedi ;) malo sam gledao po autoscoutu i to su te cijene...

Link to comment
Share on other sites

Ma znam ja za cijene vani na scoutu,al ja nedam svoj auto za te novce,da odmah to raščistimo...jer ja za te novce koje bi vi meni dali ne mogu kupit ništa ni približno dobro kao moj Bi turbo

Link to comment
Share on other sites

Ruske...nije to auto za tebe. Sjećaš se kako je ona petarda bila umorna i tražila je malo više angažmana. Ovaj Safrane afaik traži 3x toliko...

Link to comment
Share on other sites

Lijepo si to srocio..umorna..

Ruske misli da ako ima neku kinticu u rukama moze kupiti biturba..

na kraju najlakse je kupiti taj auto, a onda nastupa ceskanje..

potrosnja nije ispod 15, gume, ulja, turbine, pa pokoje crijevo, pa veeeliki servis.. i kroz 1-2god ako ga nedaj boze bude cesto koristio dode u stanje "umorno" ili za dijelove :-(

Edited by laci
Link to comment
Share on other sites

One cijene ona dva primjerka na autoscoutu su smiješne a ti nedaš svoj auto za te novce. :D Svaka čast onome tko bi iskeširao 20+ tisuća eura za taj auto. Doista je poseban i uz puno ulaganja i održavanja može zbilja biti fora. Al to zbilja moraš biti entuzijast.

Link to comment
Share on other sites

A gledaj,auto je od mog starog,ja sam još išao u osnovnu školu kad ga je kupio i od onda ćekam da ga mogu vozit,sad i smijem pošto je zakon o 80kw ukinut...a stari oduvijek vozi Renaulte,još uvijek na tavanu imamo siceve od 30-ke koju smo imali dok sam još bio klinac,inaće dok sam bio dijete morali su me moji vozit u 30-ki neko vrijeme da zaspim,inaće nisam mogao zaspat...hehe...,nakon nekoliko 30-ki stari je vozio 25-icu pa Safrana V6 pa sad Bi turba,a pošto je to jedan od najposebnijih Renaulta(barem nama) ne mislimo se samo tako ga odreć...

Edited by Tancho
Link to comment
Share on other sites

Može on imat sentimentalnu vrijednost, al je vrlo uzak krug ljudi koji bi platili tu sentimentalnu. Stoga podržavam tvoju odluku da ne prodajes jer nemos nesto zanimljivo kupit za te pare. Nema smisla stavit neku debilnu cijenu koja nema veze s mozgom pa ko eto ne prodajem ga nego ako ode

Link to comment
Share on other sites

Čovjek uopce ne prodaje auto...nije stavio ni definirao nikakvu cijenu, auto mu znaci vise od šake eura i to je to.

Link to comment
Share on other sites

Jedno vrijeme smo stavili auto u oglas pošto nismo bili sigurni koliko će nas ispasti neke stvari oko legalizacije,ali sve je na kraju ispalo koliko toliko ok...tak da je auto samo na prodaju ak dođe do kakve lošije financijske situacije,fala Bogu pa nije bilo ništa strašno a nadam se da i neće bit u budućnosti...

Link to comment
Share on other sites

Cijena je 7.000€ . Da skratimo OFF.

To sam rekao kao usporedbu sa većinom Bi turba vani,a rekao sam isto da ja za te novce ne mogu kupit ništa približno slično...tak da auto nije na prodaju osim u nekoj posebnoj situaciji tj. nedostatku novaca...
Link to comment
Share on other sites

Neka mu ponudi 10 000E i ako ni tada nebude htio onda ga neće ni za 15 000 :D

Link to comment
Share on other sites

Brate, kad shednes na wc solju, nema necu kakim ...

Link to comment
Share on other sites

Brate, kad shednes na wc solju, nema necu kakim ...

 

Ponudi meni 16 000 E i leti ti moj odmah hahahahaha.

Link to comment
Share on other sites

Ponudi meni 16 000 E i leti ti moj odmah hahahahaha.

Hahahaha...dobra cijena... :D

Link to comment
Share on other sites

Lijepo si to srocio..umorna..

Ruske misli da ako ima neku kinticu u rukama moze kupiti biturba..

na kraju najlakse je kupiti taj auto, a onda nastupa ceskanje..

potrosnja nije ispod 15, gume, ulja, turbine, pa pokoje crijevo, pa veeeliki servis.. i kroz 1-2god ako ga nedaj boze bude cesto koristio dode u stanje "umorno" ili za dijelove :-(

e al to je bilo 2007 kad nit sam imao posao nit glavu...

 

...

 

dakle dolazim sa 7000e, das mi lijepo safrana i odes si kupiti cupru...pa reci da nemozes kupiti za te pare zanimljiv auto ;)

Link to comment
Share on other sites

@Ruske nemoj da se ljutiš što sam malo bezobrazno odgovorio al vjeruj mi da si na mom mjestu isto bi tak reagirao...

Link to comment
Share on other sites

Tancho ne bi ni ja prodao rusketu auto jer znam sta bi mu bila sudbina. Vecito u blokadi, i cupanje auta. Cuvaj taj auto dok nemorate prodat jer talvih nema, nemora ni bit zanimljiv nesto posebno nego jer je jedinstven.

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.