Jump to content

Shema skidanja desnog retrovizora


Zrmi RS

Recommended Posts

Molio bih nekoga da stavi nacin na koji se kompletan desni retrovizor na sportu. Znaci onaj elektricni koji se i preklapa na struju. Hvala

Link to comment
Share on other sites

Ako je isti kao na običnoj trojci, megane i scenic 2 postupak ukratko:

Izvadi se staklo povlačenjem polugom (špakla ili ravan šrafciger sa krpom između)

Raskači džek grejača

Skida se spoljni oklop, drže ga žabice iznutra, vide se kada se izvadi staklo

Posle je sve jednostavno, odvaja se na zglobu ono što je ostalo od retrovizora, videćete i sami već.

Ovo je po sećanju, 10min posla sve ukupno :)

Link to comment
Share on other sites

Ma skuzio sam dok se tu netko ne javi. Maknea onaj mali plasticni pokrov i odljepis onu bijelu zastitu. Ima 3 torx vijka i onda nakon istekavanja stekera ga skines. Ide malo teze ali ga micanjem polako skines. Uglavnom moj ima dosta lufta gore dolje i vibrira. Mislio sam da se tu moze nesto dotegnuti ali bez uspjeha. Tu se izgleda plastika pojela od silnog elektricnog preklapanja :-(

Link to comment
Share on other sites

Jel se sam retrovizor moze rastavit tipa da se taj zglob rastavi i dotegne da nema lufta? Vidim bas iznutra na preklopu kliziste tj okocega se okrece retrovizor i dva vijka ali do njih doci je nemoguce. Pa sad neznam jel se to uopce da rastavit ili ide sve novo?

Link to comment
Share on other sites

Ja sam ga na svojoj 197ici rastavio al nema se sta napravit.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.