Jump to content

Cudnovati parking senzori-problem


MeganePH3

Recommended Posts

Pozdrav ekipa,

 

evo kao što sam naslov kaže imam problem sa parking senzorima na Meganeu III coupe. Pošto su mi dobri hrvatski trgovci uvalili pri kupnji auta senzore koji nisu originalni problem ne mogu otkriti dijagnostikom.Naime imam samo zadnje parking senzore koji normalno rade samo kada padne/pada kiša ili netom nakon pranja cjelokupnog auta. Znam da je to mali problem,ali je iritantno što ne znaš kad ti mogu zatrebati i da baš tad ne rade. Ako se netko do sad susreo sa sličnim problemom ili eventualno zna rješenje istog molio bih da mi da neki savjet.

Edited by MeganePH3
Link to comment
Share on other sites

budući da imaš sve provučeno, promijeni senzore. uzmi obične s ebaya i samo zamijeni. za 150 kn će ti raditi ko urica

Link to comment
Share on other sites

Treba ih sve iskopčati provjeriti instalaciju, pošpricati kontakt sprejem jackove pa viditi. Vjerovatno dobiju napajanje kad voda negdje premosti.

Link to comment
Share on other sites

OK. Puno hvala na odgovorima. S obzirom da nisam osoba koja voli prčkati po autu ako imate koga za preporučiti slobodno napišite (osim ako je reklamiranje strogo zabranjeno na forumu)

Link to comment
Share on other sites

Ako preporučujes nekoga nije zabranjeno, osim ako reklamiraš svoju firmu ili nečiju.

Link to comment
Share on other sites

ugradi perace xenona otraga :D ... pa malo spricni prije neg ides u rikverc :D

Sorry al jace od mene :D

Link to comment
Share on other sites

Problem je rijesen pa evo ako nekom pomogne, super....znaci ako sam dobro shvatio majstora ekipa iz eurorenta nije zalemila zice na trafo pa je izlaz bio jako slab te se zvucnik nije cuo, ali kad bi dosao u kontakt s vlagom dobio bi malo snage i zvucnik bi proradio...sve u svemu glup kvar, ali eto dok ne raskopas ne mozes znat

Edited by MeganePH3
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.