Jump to content

twingo I retrovizori


zac7654321

Recommended Posts

twinguar ima retrovizore na struju, da li to znači da su grijani? kad upalim grijač zadnje šajbe...

Link to comment
Share on other sites

Da.

Daj kontakt, upali grijanje zadnje šajbe i nakon malo vremena prisloni ruku na staklo i osjetit ćeš da griju.

Link to comment
Share on other sites

odlično! thx

probal sam prije par dana al sam bio pre brz pa se nije stigao zgrijat valjda...

Link to comment
Share on other sites

Ja sam dvaput čitao korisničke upute za Logana kako bih pronašao kako se uključuju grijači vanjskih retrovizora. Kad sam na kraju skužio da se uključuju skupa sa grijačem zadnjeg stakla, sam sam se sebi smijao :zubo:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

jutros sam baš probao i mislim da mi ne grije vozački retrovizor... suvozački je bio praktički suh za nekih 5-10 min, a vozački mokar...

kolega je gurnul ruku van i veli da je topli, moj je bio hladan...

any ideas?

Link to comment
Share on other sites

Ne želim čuti što ste provjeravali vas dvojica jel topao ili hladan emoji4.png

hahahahahaha, sad sam tek skuzil kak je dobro ispalo...

Link to comment
Share on other sites

Ako si pričao o retrovizoru, nekad znaju oksidirati kontakti na samom staklu pa je potrebno očistiti da bi proradilo.

Link to comment
Share on other sites

da, retrovizor... :)

kaj samo iscupam špigl van? ili je složenija priča?

da

Samo iscupas spiglu van i ocistis kontakte i stopice kak se spajaju na njega

Ak to ne bude pomoglo onda je pregorio grijac

Link to comment
Share on other sites

štanga, isupala se van zicica koja ide od kontakta na sam špgl, a fora je u tome da nema mjesta da ju ponovno zalemim... morat cu nac novo ogledalo, ogledalce sa grijacem...

inace, malo sam googlal pa ispada da mogu ubacit spigl u pecnicu na 200 stupnjeva par min pa, kao, popusti ljepilo te se onda da izvadit samo ogledalo iz kučišta pa bi se dalo zalemit al ostaje pitanje čime to zakeljit natrag... obzirom da sam spigl ne bi trebao biti skup mi se neda zjbvt sa tim... 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Zna li neko kako se skidaju retrovizori ? ? 

Sa spoljne strane su dva sarafa ali ga drzi jos nesto jako ...

Link to comment
Share on other sites

S unutrašnje strane ispod onog trokutastog plastičnog dijela koji je pričvršćen onim pop tiplovima imaš jedan dugački vijak koji drži retrovizor. BTW nije tako čvrst za skinuti. Pitaj tipa koji je moj otkinuo na parkingu bez da je oštetio bilo što drugo na autu....:nezna:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.