Jump to content

Track day @ Grobnik - 13.09.2015


therrlu

Recommended Posts

Evo ekipa, u postupku je organizacija Track day-a na Grobniku.

Datum bi bio 13.09.2015., taman nakon R.S. meetinga u Sloveniji.

2400€ - 4 sata staze, što nas je više, to manje po glavi.

Uplata mora ići do 31.08.2015., tako da se prije mora znati, koliko ide i sve.

Link eventa: https://www.facebook.com/events/1477605319201160/

Zasad ima bar 10 RS-aša :) 

 

 

Edited by therrlu
Link to comment
Share on other sites

Uh, ja idem iduci tjedan na Grobnik, ako totalno ne "pojedem" gume moga bi se i pridruzit na Track day. Imam set hankook V12 guma vozen 2 sezone i cca 20k kilometara jos imaju nesto mesa, te novi set Conti sportcontact 5 sa niti 500km (al nemam ih srca derat po stazi tek su stavljene). Vidit cu kako ce izgledat hankook-ice nakon odradenog dana.

Moze neki info o R.S. Meetingu u Sloveniji ili je samo za pozvanu ekipu?

Link to comment
Share on other sites

Evo stavljam, mislio sam da će netko drugi, s obzirom da je to organizacija braće Slovenaca :) 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

prosao malo sa oba auta, dojmovi nula...iduci put ce biti bolje...megan razocarao

11998834_769242973201441_485996014444331

Link to comment
Share on other sites

Ja sam sa suvozacem imao 2.03, posto sam prvi put na stazi uopce nisam se opterecivao vremenima vec sam pokusao uhvatit putanje te naucit stazu, kad kocit i tako to.

Sam u autu vjerovatno imam koju sekundu ispod. Mozda i ispod 2.00 al neznam tocno.

Rezultat set guma za kontenjer i brdo zabave, te frendov audi S5 u rijeckome bez upozorenja se pogasio javio sve moguce greske i ostavio ga bez serva, kocnica i motora u sred zavoja (bar nije prije zagrebackog :-)  ) sutra ga ceka slep sluzba, te dijagnostika.

Iduci put ce bit bolje.

Link to comment
Share on other sites

ispravak: nije megan razocarao, nego tlak u gumama...ne bi radije o vremenima jer su sramotna...

kako nakilat kaze: iduci put ce biti bolje...22.11. na formuli driver

btw. drago mi da smo se upoznali :)

Edited by Ruske
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.