Jump to content

prozori


zac7654321

Recommended Posts

moram vas još davit... 

kad zatvaram vrata, a prozori su spušteni (ne nužno do kraja, al nisu ni zatvoreni do kraja) čuje se da staklo udari o nešto, a ne samo zvuk zatvaranja vrata...

jel zna netko koji su nosači otišli i di se nalaze, te neki fix?

Link to comment
Share on other sites

Ispale su ti one gume u vodilicama, pa staklo klepi o njih, skinuti tapecirung, i vratiti te gume u vodilice i stegni ih..

Link to comment
Share on other sites

kaj je najbolje našel sam te gume u vratima kda sam stavljal zvucnike, jos si mislim koji su degenerici ti francuzi, ostavili su vodilice u vratima :aua:

obzirom da si napisao da ih stegnem pretpostavljam da ima neki šeraf? da li je to sve očito ili mogu očekivati zjbanciju s tim?

Link to comment
Share on other sites

Ma to ti je nekakav u profil, te gume vrati da lijepo nasjednu do one vodilice koja je na vidljivom dijelu vrata, i na krajevima ih malo stisni da ta guma ne ispada više, i malo stegneš te vodilice, ne sjećam se više koliko vijaka ima, ali nije ništa naročito zeznuto, i nabavi si sirove gume i napravi dugačku glistu i to stavi na ono mjesto na tapecirungu gdje je tvornički zaljepljeno ( ono što "majstori" vele da je silikon :-) ), tako da ti   ni tapecirung više ne proizvodi cvrčke.

Link to comment
Share on other sites

danas sam ju vratil... nisam napravil nis od navedenog jer mi jednostavno nije palo na pamet...   al bar cu znat sto i kako kad se i ak se opet dogodi

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

dole po rubu vrata je 4-5 šerafa, 1 je na kvaki unutra, njih izvadiš i ostalo je na čupanje, znaci primiš neki čošak i na trzaj doslovno čupaš van.

kopče će popustit, neke će sigurno puknut tak da si ih narucis (i nek te ne cudi al na vratima ima, karikiram, 15 nosača za kopče, a kopči je tipa 7), kad odvojiš pazi na žicu od zvučnika

http://www.ebay.com/itm/Renault-Modus-Espace-Twingo-Kangoo-door-card-panel-trim-boot-roof-clips-X20-/141766580249?hash=item2101f25819:g:4lUAAOSwDNdV60Ts (ak si u ZG imam ih ja pa ti dam šaku)

ova guma ce ti se razvlacit po svuda, nju samo zgužvaš u grudu i napraviš opet zmijicu od nje i pokeljiš di je bila (ostal je trag). Sigurno će ti ostat te gume po nekim dijelovima vratiju i okolo, najlakše se skida sa WDom, po mojem iskustvu...

Edited by zac7654321
Link to comment
Share on other sites

hvala, budem probao, samo da narucim te kvacice.. to je slicno kao ove za branik kako vidim, samo nisu toliko dugacke.

Na hvaru sam ali hvala ti sve jedno.

jel ima sta posebno na sta pazit kad se vraca?  Mogu kako podmazat nesto ili slicno vec kad to bude otvoreno? :D

 

Edited by Rexi
Link to comment
Share on other sites

ove za branik su potpuno drugačije, ove iz linka pašu 100% jer sam ih ja narucil...

nemaš kaj, nariktaš na one rupe dole di su šerafi i onda bi kopče trebale sjest na mijesto... btw, ti stavi cijelu kopču na plastiku sa vrata, nemoj ih razdvajat, i onda po prilici zapamti di su kopče i laganim karate chopom ih uvjeriš da uđu tranu...

možeš podmazat sve kaj se miće nekam, ja nisam... al podmazuj sa dignutom šajbom jer ćeš ju teško odmastit...

Link to comment
Share on other sites

ovo sa šajbom sam se ja zeznuo pa mi sada nakon pranja bude masno staklo i vani i unutra ako ga spustim i dizem. Moram pricekati bar do sutra da se sve posuši i onda ne masti

Link to comment
Share on other sites

dole po rubu vrata je 4-5 šerafa, 1 je na kvaki unutra, njih izvadiš i ostalo je na čupanje, znaci primiš neki čošak i na trzaj doslovno čupaš van.

kopče će popustit, neke će sigurno puknut tak da si ih narucis (i nek te ne cudi al na vratima ima, karikiram, 15 nosača za kopče, a kopči je tipa 7), kad odvojiš pazi na žicu od zvučnika

http://www.ebay.com/itm/Renault-Modus-Espace-Twingo-Kangoo-door-card-panel-trim-boot-roof-clips-X20-/141766580249?hash=item2101f25819:g:4lUAAOSwDNdV60Ts (ak si u ZG imam ih ja pa ti dam šaku)

ova guma ce ti se razvlacit po svuda, nju samo zgužvaš u grudu i napraviš opet zmijicu od nje i pokeljiš di je bila (ostal je trag). Sigurno će ti ostat te gume po nekim dijelovima vratiju i okolo, najlakše se skida sa WDom, po mojem iskustvu...

Da li odgovaraju ove kopče i za Thaliu? Ja imam ovaj bijeli dio (na tapacirungu koji milsim mijenjati), ali ne i žuti komad plastike.

Link to comment
Share on other sites

nebih znao... ovaj žuti dio je tipla koja je u vratima

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Hvala svima, narucio, popravio. Bila je ona lajsna na strani stakla.
cemu sluzi ta smjesa crna? To je kao neki kit da brtvi a?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.