Jump to content

Svjetla klime ne rade


majkl2310

Recommended Posts

Problem!?

Dakle odjednom prestala svjetliti ona svjetla od klime ona dva ubodna mala, kupim nove i dalje ne rade.. osigurace sam pregledao ali ne sve nego one na koje sam posumnjao :/

Link to comment
Share on other sites

Pregledaj sve osigurače i pogledaj konektore da nisu malo oksidirali,moguće i da je pločica otišla ali sumnjam da bi ona prdnula

Link to comment
Share on other sites

Izgorio ti je osigurač, a stare lampice su ti još dobre.

Koje osigurače si gledao? 

Da li ti svijetle slijedeće lampice:

- desna pozicija,

- Start/stop botun,

- prekidač podizača prozora zadnjeg desnog stakla,

- botun tempomata.

Ako ne svijetle onda je osigurač u pitanju. Ovaj ti se nalazi u motornom prostoru na PSU jedinici. Ima oznaku 104 i vrijednost od 10A.

Link to comment
Share on other sites

Hvala u međuvremenu sam pronašao ispitivač i provjerio sve osigurače na PSU i bas taj 104 10A rijeseno.. znaci nije mi radila desna pozicija (angel eyes) i desna zadnja pozicija te tabla od klime.. jedan osigurac i rijeseno :)

Link to comment
Share on other sites

Nemam dvije rezervne nego su mi te dvije izgorile i pretpostavljam da su one mi i napravile taj kvar.

Link to comment
Share on other sites

Zbog DraganST i njegovih strucnih odgovora dođe mi da opet kupim renault

Link to comment
Share on other sites

Nemoj, jer ako naletiš na nekoga sa masu problema bit ću ja kriv. :bigl:

he he.. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Ako nije problem, gdje se nalazi PSU u motornom prostoru? Isto su mi prestale raditi pozicije i lampice na kotrolama za ventilaciju pa pretpostavljam da je isti osigurač u pitanju.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 years later...

Pozdrav, ne svjetle prekidači od prozora na oba vrata jel zna netko jel problem u samim prekidačima ili?

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je problem  žaruljicama u prekidačima, znaju često otići na renualtima

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.