Jump to content

vergla ne pali


krunek

Recommended Posts

pozdrav svima... trebam pomoc... radi se o 1.5 dci 106 ks ...  prije koji dan se kad je zgrijao u voznji auto izbacio na display injection fail i samo se ugasio... stanem sa strane probam palit normalno vergla ali nece upalit... pricekam kojih sat vremena i auto normalo upali...i tako svaki put... kolega spojio dijagnostiku na obd prek telefona i kaze greska PO340 senzor polozaja bregaste... odem kupim smontiram i desi se ista greska...auto mi stane kod ciaka i covjek izadje s nekim testerom van spoji na auto i pokaze mu ovo...

 

inace tu di sad pise sto je pisao za prve dvije stavke ATT  a za druge dvije MEM...kad je on obrisao greske pisalo je STO....  i opet se auto ugasio...

pomagajte... 

20150826_154918.jpg

Edited by krunek
Link to comment
Share on other sites

po meni otisao jedan ili više injektora, tj radi on još al je "propišao".

To se manifestira na toplo paljenje najcesce.

moli se da nije CR pumpa, po ovom kaj si ispričao it can go either way, makar ja mislim da nije.

 

Cudno a rekli su da taj motor 78kw nema problema

 

Link to comment
Share on other sites

moram napomenut da je na motoru radjena generalka posto je u sudaru pukla kajla na remenici bregaste osovine te su se sastali ventili s kliovima...e sad posto je remenica na stelanje tj. ima ona tri serafa po sebi majstor je to otprilike nastelao al od onda radi dosta grublje...

Link to comment
Share on other sites

Provjeri i zupcanik na radilici, onaj sto pogoni zupcasti remen, moguce da je i on ostecen prilikom lomljenja kajle na remenici bregaste. Remenicu bregaste se ne namjesta otprilike, ima veoma malu toleranciju. Kad to bude 100% na mjestu, onda se pozabavi greskama na ubrizgavanju, ako ih bude, i mijenjanju skupih dijelova ubrizgavanja.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.