Jump to content

Problem na 1.4 16 V, 72 kw


kresosb

Recommended Posts

Pozdrav ekipi,

molio bih vas neki savjet,pomoć ili mozda iskustvo ako ste imali sličan problem..Naime riječ je o Megan sedanu 1.4 16 V, 72 kw, 2005. godiste.. Prošao sam snjim problema i problema od vode u vratima,žmigavaca pa čak i da mi se katalizator u komadiće rasuo na 15000 km..No međutim ima novi problem, prije 2 večeri odem na inu,bio mi na rezervi natočim ja, i nakon što sam krenuo,za jedno 200 300 metara motor je krenuo brujati,trzati,tresti,svjetla se pale gase,kao u discu, i piše check injection, pali se lampica za oneciscenje ..ostavim ga sastrane,zovem majstora dolazi ujutro palimo auto, pali iz prve uz jako brujanje motora i jaki miris benzina,kao da loše izgara, odvezemo ga na kanal gorivo nigdje ne curi,ne propušta..mjenjamo bobine i svječice prvo da to izbacimo dali je do toga,ostavim auto opet na rezervi natočim i opet isto,stim da sam točio na drugoj pumpi..ostavim auto opet da radi uz naravno veliku potrosnju goriva koji je još jedan simptom (15 litara) i opet odem natociti  na trecu pumpu(sve inine) i opet krene nakon 200 300 metara brujiti,velika potrosnja goriva..jednostavno me strah šta moze biti od cijene,dijelova,neda mi se bacati 5,6 tisuća kuna.paaa evo ako može neki savjet,iskustvo,šta bi moglo biti..unaprijed hvala!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.