Jump to content

Laguna2 automatska rucna i abs svijetli auto mi nece upaliti:(


Laguna inital

Recommended Posts

Nece mi auto upaliti pise parking break fault i svijtli abs... od kuda krenuti? Zadnji diskovi i pakne su mi potroseni dosta. Jeli do toga ili ?

Link to comment
Share on other sites

Akomulator je bio hvala! Sada sam kupio novi ali sam kupio pre slabi 74ah 680a a treba mi minimalno 80ah i 780a od kada sam ga stavio svi prozori mi se spustaju mic po mic :aua:zamijenit cu ga za jaci nadam se da ce onda biti sve ok!!!

Link to comment
Share on other sites

Ako tko zeli kupiti ovaj koij sam ja kupio za 550 kn sada ga prodajem za 450 posto sam ga koristio 2 sata..:) znaci radi se o novom akomulatoru MAGNETI MARELI 74AH 680A! Nalazim se u VELIKOJ GORICI!

Link to comment
Share on other sites

Prozori te ne zezaju zbog akumulatora. Treba im memorirati početne i krajnje položaje.

Das kontakt i spusti prozor do kraja i drži 5 sec tipku za otvaranje, onda digni prozor i drži 5 sec za zatvaranje i tako za svaki prozor posebno i sve ce raditi.

Probaj pa javi!

Link to comment
Share on other sites

Akomulator je bio hvala! Sada sam kupio novi ali sam kupio pre slabi 74ah 680a a treba mi minimalno 80ah i 780a od kada sam ga stavio svi prozori mi se spustaju mic po mic :aua:zamijenit cu ga za jaci nadam se da ce onda biti sve ok!!!

Ako tko zeli kupiti ovaj koij sam ja kupio za 550 kn sada ga prodajem za 450 posto sam ga koristio 2 sata..:) znaci radi se o novom akomulatoru MAGNETI MARELI 74AH 680A! Nalazim se u VELIKOJ GORICI!

Nije preslab, minimalni zahtjev za tvoj auto je 64Ah/640A. Ovaj koji si kupio je i više no dobar. Ja imam 2 god star Bosch minimalnih karakteristika i sve je u najboljem redu. Ne moraš prodavati akumulator, samo ga nadupuni svaka 2-3 mjeseca, tada provjeri tekućinu unutra (ako imaš vidljive čepove) i miran si.

Link to comment
Share on other sites

Da nisam trebao! ali sam ga uspio zamijeniti uz nadoplatu od 80 kn za FIANN 80AH 730AH! Danas mi je majstor rekao da se prozori nisu dizali jer ih nisam isprogramirao... a to se radi tako da ih dizes do kraja gore pa jos jedanputa kada su skroz gore... nisam znao da to uopce postoji :)

Link to comment
Share on other sites

Kod mene 74 Ah 680A Titanium iz Konzuma navršio 2 godine i još uvijek radi. Vidjet ćemo kakav će biti kad stignu minusi.

Link to comment
Share on other sites

Kod mene 74 Ah 680A Titanium iz Konzuma navršio 2 godine i još uvijek radi. Vidjet ćemo kakav će biti kad stignu minusi.

ima taj vidljive čepove gore i puniš li ga kada?

Link to comment
Share on other sites

Kod mene 74 Ah 680A Titanium iz Konzuma navršio 2 godine i još uvijek radi. Vidjet ćemo kakav će biti kad stignu minusi.

kolikp ju cesto vozis nece aj dugo. Vozi vise svoj auto makni se iz zeninog

Link to comment
Share on other sites

ima taj vidljive čepove gore i puniš li ga kada?

Ima. Nisam ga punio jer je nivo tekućine za sada u redu (gledam jednom u par mjeseci).

Link to comment
Share on other sites

kolikp ju cesto vozis nece aj dugo. Vozi vise svoj auto makni se iz zeninog

Vozio sam je cijeli prošli tjedan (230300 km). Kroz tjedan dana akcija izmjene spona (ostale mi samo one). Imam alat, samo će trebati napraviti optiku iza toga. Stavit ću TRW umjesto onog Sasica (razočarao me). Krajnici su Febi i ne pokazuju znakove umora.

Link to comment
Share on other sites

Vozio sam je cijeli prošli tjedan (230300 km). Kroz tjedan dana akcija izmjene spona (ostale mi samo one). Imam alat, samo će trebati napraviti optiku iza toga. Stavit ću TRW umjesto onog Sasica (razočarao me). Krajnici su Febi i ne pokazuju znakove umora.

Ma ne vjerujem da si ju vozio..

Link to comment
Share on other sites

Ima. Nisam ga punio jer je nivo tekućine za sada u redu (gledam jednom u par mjeseci).

ma na struju sam mislio, ne na tekućinu :D

Link to comment
Share on other sites

ma na struju sam mislio, ne na tekućinu :D

Punio sam ga prije mjesec dana. Nisam te skužio kad si spomenuo čepove.:ahaa:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.