Jump to content

Pozz iz SB


domacc

Recommended Posts

Pozdrav ljudi,

Ja sam Domagoj iz okolice Sl. Broda, 23 god. u potrazi za automobilom i korisnim informacijama...:drivar:
Dijelim od 18. godine Punto 1.2 8v 2000.g. s ocem. U skorije vrijeme biti ću u mogućnosti priuštiti si automobil. Zacrtan je za sada Megane II 1.5dci koji mi je prvi izbor jer mi je ostavljen na "čuvanje" bratićev Grandtour i oduševljen sam istim. Kako potrošnjom, udobnošću, preglednošću, performansama, prostorom...  Ma svime...:hail:
Zaista sam se zainteresirao za ovaj automobil pa se nadam da ću pokupiti što više korisnih informacija na forumu. :wavey:

Pozzzz :zivili:

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav Domagoj i dobrodošao na RKH forum. Odobrio sam ti puni pristup forumu,bar se nadam,jer sam na mobu. :zubo:

:welcome1:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.