Jump to content

Lupkanje u kotaču


renault2

Recommended Posts

Kad se vozim preko rupa nešto mi lupka u zadnjem lijevom kotaču pa me zanima šta bi to moglo biti ? 

Link to comment
Share on other sites

Opruga, amortizer ili selen.

kako mogu sam provjeriti dali je amortizer  otišao  ?

Link to comment
Share on other sites

Tester u stanici za tehnički. Ne naplaćuju ako gledaju samo jedno. Ako je do amortizera može biti da je puknuo ili se dosjed razlohao. Najbolje kod bilo kojeg mehaničara. Ako imalo zna posao brzo će pronaći uzrok.

Link to comment
Share on other sites

Promjenio sam zadnje mortizere , svi seleni su na mostu promjenjeni ,diskovi sa lezajem promjenjeni i meni i dalje lupa.

Malo sam prodrmao prednji kotac i izgleda da je otišla prednja lijeva kugla. Ali meni taj zvuk dolazi odozada a ne naprijed.

Dali je moguće da mi taj zvuk dolazi od naprijed a ja čujem da je iza nešto otišlo ??

Link to comment
Share on other sites

Kugla ti nije skupa,nekih 80-ak kn.Dal si gledao ispušnu cijev i lonac?Da ti nije puknuo koji nosač pa lupa po karoseriji.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.