Jump to content

Laguna II 1.6 nece preko 4000 o/min


olympya

Recommended Posts

Jutros kad san ubrzavao desio se taj problem da nece preko 4000 okretaja u niti jednoj brzini. Auto se bas zagusi i pocme cukat malo. U cemo je problem?

Link to comment
Share on other sites

Nakon onda nista, auto skroz normalno ide. Ako se pojavi opet onda dijagnostika. Prosli put kad mi je tako bilo samo dosta manje izrazeno, kupio sam injector cleaner i stavio na malo vise od pol rezervara i nakon 50 km auto je isao kao puska. Samo od onda sam napravio vec 40000km ali ako se pojavi opet probat cu najprije to

Link to comment
Share on other sites

Kad ga turiraš na leru dal čuješ pucanje u auspuhu? ( tipa eksploziju ) 

Ne, ne cuje se. Ali kazem, to je bilo u nedilju ujutro. Nakon onda radi normalno, a kad je u nedilju to zahebavalo, trzalo je i gusilo se samo u pokretu i u brzini. U leru na mjestu je radilo normalno

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.