Jump to content

Pomoc. Laguna 2.0 16v 2006


sinsin

Recommended Posts

Pozdrav svima !

Planiram kupnju lagune grandtour 2.0 16 v 2005 ili 2006 god! Zanima me kakvi su motori potrošnja odrzavanje i sve ostale stvari vezane uz nju dobre i loše prednosti i mane? Po forumima sam čitao da imaju dosta problema sa elektronikom! dosad nisam vozio Renaulta i totalna mi je nepoznanica pa vas molim za savjet !

Link to comment
Share on other sites

2.0 16v je najbolji izbor, ja nisam imao nikakvih problema. Prodao ju sa 280 tkm i dalje se vozi bez problema

Link to comment
Share on other sites

Hvala na odgovoru! Podjeljena su mišljenja nekih mehaničara neki mi govore bježi od lagune neki kažu da su auti dobri  tako da ni sam nisam pametan o laguni jedino znam da mi je preljepa. kolika ti je bila potrošnja i kakva su održavanja Jel skupa za održavanje?

Link to comment
Share on other sites

Prijatelj imao 2.0-16V sa automatskim mjenjačem. Iako sam ga odgovarao od automatika auto se pokazao jako dobar. Potrošnja po gradu 12-13.5L, na otvorenom 8-9L. Imao je 250k km i nije bilo problema. Zbog pomanjkanja novca prodan ali nikad prežaljen.

Moja je 2006 naftašica, sad ima 105k km, dosad bez problema. Održavanje nije skupo, osim npr.zadnji diskovi idu sa ležajevima pa je par oko 1500kn.

Link to comment
Share on other sites

Hvala SAD mi je lakše što se odabira tiče nadam se da ću imati sreće ! Uzeo bi ja sebi dizela jer dizela stalno vozim al neprelazim više od 10000 km godišnje i 80 % je gradska vožnja tako da me strah uzeti lagunu 1.9 dci! Nadam se da će i benzin biti dobar ?

Link to comment
Share on other sites

Hvala na odgovoru! Podjeljena su mišljenja nekih mehaničara neki mi govore bježi od lagune neki kažu da su auti dobri  tako da ni sam nisam pametan o laguni jedino znam da mi je preljepa. kolika ti je bila potrošnja i kakva su održavanja Jel skupa za održavanje?

Gradske 10.5, u prosjeku oko 8. Nisam imao nikakvih kvarova, osim nešto dijelova ovjesa, odnosno potrošnog materijala. Ništa posebno skuplje od ostalih vozila. Ulje i filtere sam mijenjao svakih 10 tkm, i to je uglavnom bilo to. Kod mene je prešla oko 100 tkm

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.