Jump to content

Felge Centra Turbo?


El Bayanero

Recommended Posts

Interesuje me na kojem automobilu su Centra Turbo dolazile kao OEM? Gdje su se radile i ima li iko ikakvu sliku kako izgledaju na Renault-u?

Link to comment
Share on other sites

Interesuje me na kojem automobilu su Centra Turbo dolazile kao OEM? Gdje su se radile i ima li iko ikakvu sliku kako izgledaju na Renault-u?

Nisu OE, to su ćunerske felNe.

Link to comment
Share on other sites

tako sam i sam mislio. Imam dobru ponudu, pa sam mislio da idu kao zimski set na Coacha....Mada su vise za BMW i VW stilski dodatak. Ako se ne varam ista fabrika je radila turbine za R21T i Alpine , Ronal ima prste u tome, pa mi nije jasno da li je kupio ovu firmu pa je centra turbo model ili je centra zasebna firma. Na stare 123 su isle centrine felge, a valjda je kasnije pisalo Ronal Centra.....ko ce znati....

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.