Jump to content

Voda u zadnjim svjetlima


F1CO

Recommended Posts

Pozdrav,

vjerojatno nisam ni prvi ni zadnji da mu se magle zadnja svjetla i skuplja voda u njima poslije svake veće kiše i vlage. Da li je jedino riješenje promjena svjetla sa žaruljama komplet ili bi se problem riješio samo sa plastikom (novi far)? 

Sve sam već par puta rastavljao i sušio i nisam našao di je problem.

Ako netko ima za prodati tražim zadnje desno.

 

Isprika ako topic nije na pravom mjestu.

Link to comment
Share on other sites

Imaš onu gumenu brtvu na faru koja ide između plastike i karoserije. Možda ti je ona pukla, ispucala, fali....

Link to comment
Share on other sites

ja sam rjesavo to na jednom autu, far sam gdje god je kakva rupa od nazad ili rupa konektora zaljepio jakom trakom bizonovom i ona na jenom mjesti na traci probio malu rupu, far potopio u vodu do te razine rupe i kompresorom puho lagano u far i vide se baloncici gdje izlaze...na to mjesto kasnije kapnuo ljepila i sve ok..ne magli vise

Link to comment
Share on other sites

I moje zadnje lijevo, samo ja imam gume na oba fara i siguran sam da nije u njima problem. I to vec toliko da je malo potamnilo u odnosu na desno.

Jel se to da oprat nekako?

Link to comment
Share on other sites

eto da se i ja prijavim sa zadnjim lijevim zamagljenim... 

Skidao ga baš neki dan ,provjeravao brtvu ,sve ok ,osušim ga i sutradan eto njega opet rosan ... xD

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.