Jump to content

Safe mod


Tanatos

Recommended Posts

Laguna mi pada u safe mode, i auto ne vuče na nižim okretajima, upali fault in fuel injection. a daje: manjak zraka u usisnoj grani. Koji može biti razlog ( turbina,Maf...?) po meni turbina možda je začađena.

Link to comment
Share on other sites

nemam dpf, misliš da može biti do začepljenog katalizatora? meni smrdi to na turbinu,ali nisam siguran, jer kad auto ugasim i upalim greške nema, pa kada idem "razletiti" auto, upadne u safe mod  i na dijagnostici javi: manjak zraka u usisnoj grani. Kako mogu provjeriti je li do kata?

Link to comment
Share on other sites

crijevo od intercolera do turbine ili nekakav mali senzor kod turbine

prije tjedan dana su mi simptomi bili isti kao što si naveo

ja promijenio I jedno I drugo I trošak je bio 650 kn

Edited by rodzonis
Link to comment
Share on other sites

Laguna mi pada u safe mode, i auto ne vuče na nižim okretajima, upali fault in fuel injection. a daje: manjak zraka u usisnoj grani. Koji može biti razlog ( turbina,Maf...?) po meni turbina možda je začađena.

Jesi saznao što je bilo?

Link to comment
Share on other sites

začađena turbina, ide na remont [emoji4]

E sad imas zadatak naći pravog majstora :)

Link to comment
Share on other sites

Mirsad Merdanović - Miki (vrhunski majstor za turbine)

091 135 8851

Ovdje radi: 

Screenshot_2015-10-24-13-46-54.thumb.png

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.