Jump to content

motor


maracmarta

Recommended Posts

Pozdtavljeni...laguna 2 phase 1,zanima me gdje nac oznaku motora 1.9 dci 88 kw 2003 godiste...trazim po bloku nigdje nac f9q...

Link to comment
Share on other sites

Pozdtavljeni...laguna 2 phase 1,zanima me gdje nac oznaku motora 1.9 dci 88 kw 2003 godiste...trazim po bloku nigdje nac f9q...

Jesi li pogledao sa stražnje strane, do mjenjača?

Link to comment
Share on other sites

evo sad sam nasao post na netu...postoje 3 vrste motora od 88 kw...oznake su f9q650 BG08KGO8

f9q670 BGOG KGOG BG10 KG10

f9q750 BGOG KGOG

Link to comment
Share on other sites

vise mi nista nije jasno...u uputama koje su bile uz auto nalazi se slika di se nalazi plocica sa oznakom tipa motora  a plocice nigdje...

Edited by maracmarta
Link to comment
Share on other sites

vise mi nista nije jasno...u uputama koje su bile uz auto nalazi se slika di se nalazi plocica sa oznakom tipa motora  a plocice nigdje...

Da nije skinuta? 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

moze netko poslikat kak to izgleda?

Probaj VIN ukucati u neki od besplatnih VIN dekodera po bespućima interneta. Iako ti ja tvrdim da ti je 99% 750-ka.

Link to comment
Share on other sites

bio u renaultu na pregledu pa tamo u bazi nasli da je f9q750

Etoga, jedna od 46 verzija F9Q motora :)

Link to comment
Share on other sites

1.9 dci 88kw je f9q 750

Može biti 750, 670 ili 674 kada je o L2ph2 riječ.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.