Jump to content

ventili sa senzorom pritiska


wildD

Recommended Posts

Dakle, imam problem izgleda sa ventilima, malo pušta, pa ne pušta, zamijenio iglice i nije do toga. Jel se to kako da reparirati, posložiti ili nešto treće da normalno funkcionira, a da ne moram kupiti po 350kn/kom nove?

Link to comment
Share on other sites

gumice bi se trebale promijeniti, ona između ventila i felge, ako baš pušta na ventilu.

jedino ako nije između felge i gume

čelične felge ili alu?

Link to comment
Share on other sites

alu felge u pitanju, dva puta smo skidali gumu i montirali i ne pušta nigdje između gume i felge, čak sam i gumu drugu bio kupio, sad zadnje iglicu i sad znam da je problem u ventilu, samo neznam jel se da reparirati, jer ako budem morao dati 350kn za drugi ventil x4 onda idu gore obični ventili i gašenje prikaza pritiska u gumama. A pošto za 2tj idu čelične i zimske gore, napravio bi isto i na njima, da se ne iznenadim neugodno kad sve namontiram pa otkrijem da mi i tamo neki pušta.

 

Gdje i što treba kupiti da se to presloži i da bude kako treba?

Link to comment
Share on other sites

imam kompresor 12V u gepeku, laguna 2 u pitanju

Onako usput, jesi li probao skinuti gumu (zajedno s felgom) i potopit je u vodu da vidiš gdje očno pušta?

Link to comment
Share on other sites

imao isti problem prije 5 god na cliu

sve probao i ništa nije pomagalo. Onda sam otišao iza cibone kod Jelenića, čovjek ravna i uređuje felge

Centrirao felgu i valjda ju pobrusio, uglavnom zbog sitnih neravnina na felgi, guma je puštala

 

mislim da sam platio 100kn

Link to comment
Share on other sites

ma nije to u pitanju, jer smo 2 ili 3 puta skidali gumu i čistili ( vulkanizer kojeg gnjavim ) i nije problem ni u felgi niti gumi. Tražim set za reparaciju tih ventila, odnosno te neke gumice i što već mi treba da ih uredim, prvo timske prije nego namontiram gume, pa ću i ljetne

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.