Jump to content

megane II grandtour


mirko7

Recommended Posts

Pozz svima

Vozim tek pola godine Renault Megane II te sam slabo upućen u elektroinstalacije renaultovih vozila pa ako mi itko može pomoći i reći gdje se spajaju maglenke na grandtour-u, tj gdje se nalazi spoj da mogu vidjeti kako izgleda radi ugradnji maglenki i na koji se način spajaju

Hvala

Link to comment
Share on other sites

ima li itko kakvu idjeu gdje spojiti žice od maglenki da ne rastavljam auto imam ručicu koja je već ugrađena i gdje se pali zadnje svjetlo za maglu i prednje i na ploči mi pokazuje lampica kad je upaljeno ali gledajući gdje žice spojiti ništa, inače motor 1.5dci 78 kw a ako je problem onda ništa od maglenki

Link to comment
Share on other sites

Ispod vozacevog fara se nalazi jack u koji se steka instalacija sa branika. tamo je dolaz za maglenke ako ga imas...

Meni su to zaboravili spojiti kad su mi mjenjali kompresor klime tako da znam gdje je jer je majstor to rjesio u 5 sekundi...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.