Jump to content

Laguna II, 1.6 zadnji most


olympya

Recommended Posts

Pozdrav, na autu mi se potrosio sav vanjski rub gume. Zadnja lijeva. Znaci da nije nesto kako treba pa me zanima dali se to optikom moze rijesiti ili na neki drugi nacin?

Link to comment
Share on other sites

Nisam siguran da se zadnja osovina može podešavati da bi ju sa optikom ispravio.

Možda su ti seleni zadnjeg mosta otišli pa most "radi" ali nevjerujem da bi ti toliko pojelo gumu.

Svakako ćeš morati kod nekog iskusnog majstora da pogleda

Link to comment
Share on other sites

Zadnji most ne se može podešavati. Ako ti je "pojeo" gumu vjerojatno su ti seleni u pitanju, ili je most "kriv".

Link to comment
Share on other sites

Mozda jesu seleni ali se nista ne cuje da klocka. Znam samo da kad sam mjenjao letvu volana prije 2 godine da je majstor rekao da je jako tesko napravio optiku i da nije to to, ali da ce bit ok..

bit ce da je most kriv, mada ne kuzim kako

Link to comment
Share on other sites

Mozda jesu seleni ali se nista ne cuje da klocka. Znam samo da kad sam mjenjao letvu volana prije 2 godine da je majstor rekao da je jako tesko napravio optiku i da nije to to, ali da ce bit ok..

bit ce da je most kriv, mada ne kuzim kako

Nešto nije u redu. Most može jedino biti kriv ako je pretrpio udar, ili je toliko korodirao da se negdje savio. Sumljam da je do mosta.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.