Jump to content

svjetlo u kabini ne radi ....hitno...


brzi16v

Recommended Posts

zanima me gdje se nalazi osigurac za svjetlo u kabini megane 3 ? koji je? na popisu u knjigi o autu ga nema,....

u autu je bilo led osvjetljenje i htio sam vratit stare zarulje obične i sad mi ne radi svjetlo u unutrašnjosti gore na  krovu niti napred niti nazad niti dnevna svjetla na AUTO..da napomenem da radio radi, prozori, svjetla u vrtima, gepeku, pretincu, sve radi ispravno..

Link to comment
Share on other sites

@ eto tako : sibilarizacija? jok, probao sam izgovoriti knjizi, ali i dalje ne radi....:yeah:

@ borny : kralj zaruljica, posluso sam tvoj savjet.. :yeah:

 

znači u manualu nisu navedeni svi osigurači, to me zbunilo, uglavnom pregledani svi osigurači u motornom prostoru i u kabini...ako nekome se desi da ne radi  osvjetljenje krova (napred i nazad) + na AUTO ne rade dnevna svjetlo i na bordu javlja "check auto light", a sve ostalo (radio, svjetlo pretinca, vrata, gepeka, prozori, svjetlo kratko-dugo, pozicija) radi,    greška je u ovome osiguraču od 3A

20151104_163512.thumb.jpg.ad6a366179c362

 

kako reče jednom Matt ušteda 250 kn i posto mačo man :yeah:

 

Edited by brzi16v
Link to comment
Share on other sites

Borny,hitno je,nemoj takve odgovore... :zubo:

U pravu si, tvoj je puno korisniji obzirom na hitnost situacije.

Keep up the good work :yeah:

 

@ eto tako : sibilarizacija? jok, probao sam izgovoriti knjizi, ali i dalje ne radi....:yeah:

@ borny : kralj zaruljica, posluso sam tvoj savjet.. :yeah:

 

znači u manualu nisu navedeni svi osigurači, to me zbunilo, uglavnom pregledani svi osigurači u motornom prostoru i u kabini...ako nekome se desi da ne radi  osvjetljenje krova (napred i nazad) + na AUTO ne rade dnevna svjetlo i na bordu javlja "check auto light", a sve ostalo (radio, svjetlo pretinca, vrata, gepeka, prozori, svjetlo kratko-dugo, pozicija) radi,    greška je u ovome osiguraču od 3A

20151104_163512.thumb.jpg.ad6a366179c362

 

kako reče jednom Matt ušteda 250 kn i posto mačo man :yeah:

 

Mogao ti je pomoći jedino svemogući Dragan i otkriti koji je TOČNO osigurač ili metoda pokušaja.

Bitno da si riješio

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.