Jump to content

P: Clio III 1.2, 12/2007, 77 000km, Zg


Marcus

Recommended Posts

Prodajem Clio III, 12/2007, 77 000 km. 

1.2 16v benzinac, 55kw/74ks, ručna klima, registriran još 1,5 mjesec.

Antracit siva, 5 vrata

Moguća provjera kilometraže na bilo kojem tehničkom, unazad nekoliko mjeseci promijenjeni filter i ulje, stavljen novi akumulator, svjećice, motor brisača, nadopunjena klima.

3700€ ili dogovor.
Ajmo ljudi, preko 4000€ su očekivanja prodavatelja s više od 140 000 km ;)

Prodajem samo zato što sam dobio 3. dijete, pa uzimam monovolumen u koji mi stanu 3 dječje sjedalice.

Moguć jako povoljan dogovor za orginalne aluminijske krovne nosače i krovnu kutiju

098 447 668 ili pp
Zagreb-Kvatrić

Edited by Marcus
Link to comment
Share on other sites

Vozilo prodano  :tulum: moram priznat da me iznenadio velik interes u ova zaj.. vremena za prodavat išta 

Zanimljivo, skoro svi potencijalni kupci tražili auto za ženu ili kćer

 

Edited by Marcus
Link to comment
Share on other sites

Ok cijena...mala kilometraza...prvi si vlasnik...mali motor jeftin za odrzavanje i nije neki potrosac...5 vrata. I ode auto. Samo je preskupe i/ili lose automobile tesko proodati. I naravno...ponekad treba malo vise cekati kad prodajes sportske i snaznije inacice koje nisu bas za svakog.

Link to comment
Share on other sites

Ista stvar kao s nekretninama. Stan do 50 kvadrata ćeš prodati u trku a one preko 100 ponekad treba tražit kupca godinama i skalavat cijenu

Link to comment
Share on other sites

  • Mladen locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.