Jump to content

Laguna II (2002) TEMPOMAT


Erich

Recommended Posts

LP.

Evo imam jedno pitanje, Može li se naknadno (jednostavno) ugraditi tempomat u lagunu?? 

Link to comment
Share on other sites

Može ako imaš pripremu.

Ima tema kako je rađeno na Cliu i Mrgane-u pa pogledaj. Posptupak je isti i dijelovi koji su potrebni.

Link to comment
Share on other sites

Mozes. Priprema postoji u svakoj Laguni. Treba ti druga zavojnica, volan sa komandama, prekidac za paljenje/gasenje,  prekidac na papucici kvacila i mislim da treba i papucica gasa, ako trenutna nema onu opciju duplog pritiska. Na kraju kad se sve ugradi, vrlo vjerovatno ce trebati sve aktivirati sa Clip-om. U biti je sve plug & play osim te aktivacije. 

Najbolje bi bilo potraziti na otpadu kakvu skrsenu Lagunu i uzeti to sve u kompletu. Radilo je par decki sa Renault foruma Srbija i radi sve ko sat.

 

Sretno

Link to comment
Share on other sites

hvala na informacijama. samo još da pitam koliko taj zahvat tj.  sve otprilike košta?

(novi sam pa me zanima)

Link to comment
Share on other sites

tako sam i mislio. Baš i nije nešto isplativo. Vidjet čemo kako če se auto pokazati pa ču onda odlučiti.

 

Imat ču ja još ovakvih pitanja jer sam uto kupio prije tjedan dana a jako mi se sviđa i meni i gospođi....udoban solidno stanje, 150ks ne pretjerana potrošnja i naravno nije bio preskup

Link to comment
Share on other sites

Evo ovo je slikano na mojoj prije 10 dana. Mozda i volan odgovara,ali airbag ako ne zelis rezuckati sastrane treba biti izrezan za prekidace.

tmp_22021-20151024_115209-1772674049.jpg

tmp_22021-20151024_115220409102177.jpg

Link to comment
Share on other sites

tako sam i mislio. Baš i nije nešto isplativo. Vidjet čemo kako če se auto pokazati pa ču onda odlučiti.

 

Imat ču ja još ovakvih pitanja jer sam uto kupio prije tjedan dana a jako mi se sviđa i meni i gospođi....udoban solidno stanje, 150ks ne pretjerana potrošnja i naravno nije bio preskup

Kako bi ono dragi kolega Click (Brainmaind) napisao, kupio si nepouzdan auto s najgorim motorom u povijesti Renaulta. Mene samo tješi što me moja nikad nije ostavila na cesti, ali to su neke druge teme. Puno sretnih kilometara želim i da što prije ugradiš tempomat.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam baš neki dan sebi nabavio volan, sad tražim dalje ostalo što fali. 

Link to comment
Share on other sites

Kako bi ono dragi kolega Click (Brainmaind) napisao, kupio si nepouzdan auto s najgorim motorom u povijesti Renaulta. Mene samo tješi što me moja nikad nije ostavila na cesti, ali to su neke druge teme. Puno sretnih kilometara želim i da što prije ugradiš tempomat.

Gle ne znam ni sam što sam kupio. Na dvorištu imam Vectru 2000g koja je kod mene od 2003. I ostavila me samo jednom na cesti u 13 godina, a opet bi mogao reč a i kažem opel u moje dvorište više ne. Svatko od nas može nešto reč protiv onog što vozi. Ali ga i dalje vozi. Mislim da je stvar samo u u tome na kakav sam auto naletio....vidjet čemo vrijeme je filter svega pa tako i toga, ako neče biti ok prodat čemo....kupit drugi neki auto.

Link to comment
Share on other sites

Gle ne znam ni sam što sam kupio. Na dvorištu imam Vectru 2000g koja je kod mene od 2003. I ostavila me samo jednom na cesti u 13 godina, a opet bi mogao reč a i kažem opel u moje dvorište više ne. Svatko od nas može nešto reč protiv onog što vozi. Ali ga i dalje vozi. Mislim da je stvar samo u u tome na kakav sam auto naletio....vidjet čemo vrijeme je filter svega pa tako i toga, ako neče biti ok prodat čemo....kupit drugi neki auto.

Malo "prosurfaj" forumom pa ćeš pročitati kakvu reputaciju imaju spomenuti auto (da ne pišem o motoru). Nakon toga će ti sve biti jasno, ali nemoj da te to pokoleba moja još uvijek vozi. :)

Link to comment
Share on other sites

Malo "prosurfaj" forumom pa ćeš pročitati kakvu reputaciju imaju spomenuti auto (da ne pišem o motoru). Nakon toga će ti sve biti jasno, ali nemoj da te to pokoleba moja još uvijek vozi. [emoji4]

Hebeš reputaciju, s vremenom laguna uđe pod kožu a i nije to baš tako nepozdan auto kao sto svi pricaju... Da ne pricam kad sjednes u drugi auto. Covjek se osjeca kao u onom teretnom vagonu :D

Link to comment
Share on other sites

 

Hebeš reputaciju, s vremenom laguna uđe pod kožu a i nije to baš tako nepozdan auto kao sto svi pricaju... Da ne pricam kad sjednes u drugi auto. Covjek se osjeca kao u onom teretnom vagonu :D

Trenutno nemam tih problema, Laguna je u garaži, a Toyota u pogonu. :)

Link to comment
Share on other sites

Trenutno nemam tih problema, Laguna je u garaži, a Toyota u pogonu. :)

u garaži sa razlogom ili????

Link to comment
Share on other sites

u garaži sa razlogom ili????

Naravno da je u garaži s razlogom, na Toyoti su zimske gume. Šalu na stranu laguna je 100% ispravna i nemam nikakvih problema s njom, a Yaris mi je praktičniji za ići na posao.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.