Jump to content

tomislavwarm

Recommended Posts

Zanima me jeli neko zna kolika je snaga prednjih, a koliko snaga zadnjih zvučnika ? Ne mislim na PRIVIDNU SNAGu (200 VA ili 500 VA...) neko radnu (20 W, 30W,50 W) snagu .

Link to comment
Share on other sites

Mislim da su 35W prednji. Mi inače pišemo snagu u Wattima a ne u VA. :dobroje:

Stražnji su vjerojatno iste snage. Papirnata membrana,smeće. :hey:

Link to comment
Share on other sites

Mislim da su 35W prednji. Mi inače pišemo snagu u Wattima a ne u VA. :dobroje:

Stražnji su vjerojatno iste snage. Papirnata membrana,smeće. :hey:

Hvala, pitam jer imam neke zvučnike (zaboravio sam od koliko W), a ovo VA i W je velika razlika. Uzmi zvučnik piše ti 200 W (VA) prividna max snaga, a onda dole ispod ti piše 30,20 W što je stvarna (radna snaga ). 

Link to comment
Share on other sites

Znam ja na šta ti misliš. Radi se o max snazi i RMS-u tj. nominalnoj snazi. Na zvučnicima bi moralo pisati koja je nominalna snaga i koja maksimalna i obavezno u Wattima. Nisu ovo transformatori. :dobroje:

Kako bilo,povedi računa da u Megane 2 u prednja vrata jedino ide jedna serija Pioneerovih zvučnika karakterističnog oblika, a za sve drugo treba adaptacija u vidu prstena ili kasapljenja vrata. Zdravoseljački,ne zaljeći se s kupovinom dok ne vidiš šta može stat i na koji način. ;)

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav! 

Da se nadovežem na temu sa zvučnicima;

Je li itko stavljao na megane sedane zvučnike iza zadnje klupe na plastiku, mislim ima li žice iza da se spojie zvučnici?

Imam ovalne koji mi doma stoje pa da ih uguram nekako !?

Link to comment
Share on other sites

Žice fabrički idu u prednja i stražnja vrata i eventualno u tweetere naprijed pod šajbu. Stražnje kablove ne možeš iskoristiti za metnut zvučnike na ploču nazad. Morat ćeš vuć novo ili ostavit kako je a ovalce prodat. :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Ja na prijašnjem starom autu nisam imao zadnje zvučnike. Izrezao sam "ovalce" i provukao žice. Na ovome ne mislim to raditi nego eventualno zamijeniti sa jačima jer imam doma od starog auta :) . Morao bih znati koliko su orginalni [cm] i je li mogu stati ovi.

Link to comment
Share on other sites

Neki su full mali zajebatog oblika i mijesta za ubacivanje nečega što imaš doma a ne služi ti u Meganeu ne prolazi,nažalost. As i said, morat ćeš vuć novo ili ostavit kako je...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

kolko je komplicirano doći do zvučnika u zadnjim vratima? jel se mora cjela plastika raskapat sa vrata ili?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.