Jump to content

megane mk2 2003 ne mogu otvorit gepek


Cico

Recommended Posts

znaci kupio sam auto i gepek je otvoren stalno ne radi mu onaj mehanizam za otvaranje i   zatvaranje. Ja sam sve pregledao (osiguraci, instalacija....) sve je ok a vrata i dalje ne reagiraju

Link to comment
Share on other sites

U naslovu piše da ne možeš otvoriti, a u postu sa je stalno otvoren?

Moguće da su žice u prekidu u bužiru na zadnjim vratima ili mikroprekidac tipkala za otvaranje vrata.

Link to comment
Share on other sites

Isprika na krivom naslovu gepek smo mehanicki otvorili. Ma sve smo rastavili oplate gepeka, bocne plastik, instalacija gepeka druga, zice pregledane skroz, ali on i dalje nema napona na jack-u. Tipkalo radi.

Link to comment
Share on other sites

Daje samo kratke impulse, brava ni mehanizam za otvaranje nisu stalno pod naponom, losiji multimetar nece nista ni prikazat. Nece ni zakljucat ni otkljucat ni otvorit gepek na struju? Nema nikakvih zvukova iz gepeka? Treba malo vise detalja da mozemo pomoci. Shemu imas? Ako se samo nece otvorit gepek na tipku probaj kratko spojit konektor koji se spaja na tipkalo.

Edited by Chorka
Link to comment
Share on other sites

Ma sve sam probao pola auta raskopao jos jedino nisam zamjenio zile originalne instalacije a to cu dns, cak sam i instalaciju gepeka promjenio. Imam shemu ali ne bas detaljnu ako netko ima u pdf-u bilo bi dobro. Hvala na pomoci

Link to comment
Share on other sites

Uglavno nasao sam kvar u gumenom crijevu zice popucale i nemaju dobar kontakt, drugo je problem sto ne dobijam nikakav napon na motoricu u trenu kad kliknem mikroprekidac. Tako da mislim da mi je otisla ona crna kutija ispod volana u koju ulazi zica. Jos jedno dali je podizac stakla povezan s gepekom ili nema nikakve veze s njim. Hvala

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.