Jump to content

Što s atestom?


Matko123

Recommended Posts

Ej ljudi, sutra nosim čelične felge da mi ih prošire pa me zanima sto dalje moram radit po tom pitanju, gdje nositi, kolko platiti. Unaprijed hvala

Link to comment
Share on other sites

Nemoj nigde nositi jer ti to niko nece atestirat. Za atest bi morao imati proracun cvrstoce nekog relevantnog ureda, atestiranu radionicu/varioca itd.

Napravi da se ne vidi ja ocigled i vozi :)

Link to comment
Share on other sites

Nemoj nigde nositi jer ti to niko nece atestirat. Za atest bi morao imati proracun cvrstoce nekog relevantnog ureda, atestiranu radionicu/varioca itd.

Napravi da se ne vidi ja ocigled i vozi [emoji4]

ali pa vidio sam da dosta ljudi ima proširene čelične pa mi nije jasno od kud njima atest

Link to comment
Share on other sites

A odakle tebi ideja da imaju atest na sirenju felgu a ne na tu neku dobivenu dimenziju felge u kombinaciji s gumom na doticnom autu? :D

Link to comment
Share on other sites

A odakle tebi ideja da imaju atest na sirenju felgu a ne na tu neku dobivenu dimenziju felge u kombinaciji s gumom na doticnom autu? [emoji3]

Pa ne znam zato sam i pitao ovdje kaj da radim

Link to comment
Share on other sites

Mukte za to a gumu ak ces siru ides atestirat ako moze i bok.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.