Jump to content

Auto nece upaliti. Hitnoo


olympya

Recommended Posts

Laguna 2, 1.6..  Jutros kad sam da cu ga upaliti samo je sve zasvijetlilo, izasao je cd iz radija i auto nije htio upaliti. Znaci kao da je prazna baterija, reko ok baterije se ispraznila jer sam jucer napravljao podizac stakla i isprobavao, a i svijetla sam si namjestao a auto nisam uopce palio. Medjutim, stavio sam bateriju iz drugog auta i opet isto. Auto je mrtav, samo napravi onaj "krk" kad stisnem gumb za upaliti i to je to. Molim vas pomoc hitno

Link to comment
Share on other sites

A mogu vidit ali akomulator je iz 2.0 tdija od 80 ampera a isto ne trza uopce

uhh, to bi moralo kresnut bez problema, naravno ako je ispravan, mozda kakav loš spoj na anlaseru?

Link to comment
Share on other sites

Aj probaj zadrzat tipku dok palis. Taj zvuk se cuje i kada pukne plastika u citacu pa ne zavrti sam vec moras drzat....

Link to comment
Share on other sites

Tak je meni bilo kad je akumulator bio slab. Čak su mi i svjetla i dalje radila bez problema, ali nije palio auto. Lampice zatrepću i kasnije se samo kliktanje čuje.

Spojio auto na drugi kablovima na 5 sekundi, maknuo kablove i auto je zaverglao i drugi puta upalio.

Link to comment
Share on other sites

Evo ipak auto kresnuo, baterija je bila u pitanju. Sve sam tu pisao a doma su mi prčkali susjed i brat koji ne kuze da su zivi. Dosao, stavio bateriju od traktora i auto je upalio ko grom. Sad stavio punit svoju pa ako nije rikla skroz biti ce ok. Trebam malo vode doliti. Hvala vam svima

Link to comment
Share on other sites

Problem dalje, jucer napunio bateriju u sve je bilo uredu. Jutros opet mrtva, kako znati dali nesto akumulator ili je stvarno riknuo??

ima sugurno 3 godine od kad ja imam auto, a od prije tko zna. Aku je Topla 74ah. Kad sam ga punio dolio sam i destilirane jer je u par ćelija dosta falilo..

Link to comment
Share on other sites

Skinuo minus klemu i stavio autoispitivac na minus i spojio ga na masu i naravno lampica svijetli. Povadio sam osigurac po osigurac u autu i opet se nije ugasila lampa na ispitivacu. Vise neznam sta ciniti

Link to comment
Share on other sites

Imam ti ja toplu akmulutaor s jos jednom godinom garancije ak trebas. Jeftino.Mislim da je 60mah. 

Link to comment
Share on other sites

Imam ti ja toplu akmulutaor s jos jednom godinom garancije ak trebas. Jeftino.Mislim da je 60mah. 

koje veze ima akumulator ako nesto guta struju??

Link to comment
Share on other sites

Odnesi nekome mehaničaru aku da ga ispita. Ti misliš kad svijetli lampa da je aku ok a često nije. :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Taj tvoj aku je ocito neispravan. Ja sam ti ponudio svoj, sto guta struju znat ce elektricar jer moze biti xx stvari. Prvo zamjeni aku ispravnim. 

Link to comment
Share on other sites

Ako zelis mogu ti taj svoj poslat pa probaj. Meni ionako stoji. Pa ako ti bude pasao dogovorimo se.

Link to comment
Share on other sites

Stavljena nova baterija i sada je dobro. Ona je bila za u smece, samo mi nije jasno zasto i kad sve osiguracr povadim lampica na ispitavci svijetli..

Link to comment
Share on other sites

Nije ti jasno jer ne poznaješ tematiku,bez uvrede. Bitno da si poslušao i uvjerio se i da je sad sve ok. :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.