Jump to content

P: megane 3 coupe


hyko

Recommended Posts

Prodajem Megane 3 Coupe 1.6 16 kupljen novi u Renault Adria u Rijeci u 10 mjesecu 2011 godine.

Na autu su rađeni servisi svakih 15000km s time da je prvi servis bio na 6000km.

Auto trenutno ima 84 000km.

Jamstvo traje još godinu dana.

Registriran je do 27.10.2016.

Od opreme sta je po meni bitnije za napomenut su bixenon (tvornicki), arkamys, 17 cola felge, automatska dvozonska klima itd da ne nabrajam sada sve sitnice...

CIJENA ZA FORUMASE je 8500 EUR i molim vas da se javite na mail od cure: barbaramicetic93@gmail.com i ako ste zainteresirani da ne zovete na brojeve iz njuskala ili saljete PM jer sam iskljucivo dostupan preko maila (na brodu sam ) i cura ce prosljediti meni mail pa cemo se vec nekako izdogovarat. Auto je na prodaji u auto kuci DENI pa ako zovete na taj broj onda ide preko njih prodaja i uzimaju proviziju a ovako se direktno dogovaramo zato sam napisao da mi se javite dirketno na mail.

Pokusat cu stavit jos slika ako upsijem ali ne garantiram s obzirom da nemam net na brodu. Ima jos  slika na njuskalu ali same slike su ocajne i neznam zasto nisu stavili malo bolje slike.

Link na njuskalo:

http://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-coupe-1.6-16v-oglas-17033049

2013-02-18_17.18.22.thumb.jpg.ff114a95fc

 

Edited by hyko
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.