Jump to content

Kakvi vijci mi nedostaju na prednjem braniku?


logan

Recommended Posts

Kao što se može vidjeti na ove tri fotografije na prednjem braniku mi nedostaju nekakvi vijci koji bi trebali držati učvršćen prednji branik pri vezni lim.

Tko je i kada skinuo te vijke i kako izgledaju ne znam ali bih volio da ih imam jer se ovako branik klima.

Može li netko poslikati kako to izgleda kompletno?!

IMG_20151120_1440.jpg

IMG_20151120_1451.jpg

IMG_20151120_43482.jpg

Link to comment
Share on other sites

Oprošteno ti je za off topic. Čestitam na impresivnoj brojci. :respect:

Edited by logan
Link to comment
Share on other sites

upravo to :) samo ti vijci su go*no, ako opet budem skidao branik morat cu i ja druge stavit. navoj se unisti za sekundu

Link to comment
Share on other sites

Sad vidim da su to oni isti kakvi na Loganu drže poklopce iznad motora brisača i posude tekućine za stakla. Jednom sam ih iščupao i bacio. Skroz nepraktični, samo za jednokratnu upotrebu. :P

Link to comment
Share on other sites

ali zato su jeftini. Bolje da oni puknu ako se malo nasloniš branikom nego da stavljaš čelične vide i pukne branik

Link to comment
Share on other sites

Već su naručeni oni iz priloženog linka. 10 komada za 20 kn :yeah:. Možda koji preostane i za Logana

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Takvih vijaka svatko ko ima renault mora imati bar 10 kom "na stanju":hahahe:

Link to comment
Share on other sites

a branik dovedeš u tvorničku boju sa fenom za farbu... ja sam to napravio sa svojem sa nekakvom sonax tekućinom pa me lakirer popljuval da nisam normalan jer sad poslje svake kiše imam igranku jer se djubre spere sa pojednih djelova...

Link to comment
Share on other sites

Moram nabavit fen za skidanje boje jer je i Loganov branik posjedio poput vlasnikove kose :deda:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.