Jump to content

Guma oko vrata (keder)


Zrmi RS

Recommended Posts

Zna netko kataloški broj gumenog kedera oko vrata? Koliko to košta? Ima li netko možda polovni? Hvala

Link to comment
Share on other sites

A jbt Zrmi, odi u Renault i pitaj.  MIsliš da pola foruma ima doma katalog i cijene?

Pitaj odma i za Storiu, prednja vrata :)

Link to comment
Share on other sites

To je kataloški iz RS kataloga. Možda odgovara i na 5vr varijantu. Ne znam. Ja imam 197. [emoji14]

Link to comment
Share on other sites

Ima toga i na metre za uzet, al su univerzalni pa predpostavljam da i nisu neka sreca...

 

Njuskalo, ko prodaje Clia ko tvoj u dijelove i to ti je to. Makar sumnjam da su isti za 3 i 5 vrata, jer pretpostavljam da su na 3v verziji vrata i otvor duzi pa je vjeroajtno i guma duza...

Link to comment
Share on other sites

Ma nasao sam na 3 auta ali kederi su uzas. Jbte novijeg godista, a guma isto negdje kao da ce popucat ili se rastegla ko zvaka i oslabila od stajanja i svega. Na kraju krajeva nisam imao puno opcija nego narucit novu. za polovnu su mi trazili 200kn. Nova je preko 900kn. Mene ce izaci oko 600. Nazalosta navvika izlaska iz recara me je toliko kostala jer se uvijek hvatam za taj dio i tu je guma nazalost stradala.

Link to comment
Share on other sites

a čuj, nije kao u Kim Kardashian, ali uvijek kada se ulazi, izlazi ostruže se taj dio kedera. U 16 godina i 353000 km uđe se izađe  više od nekoliko puta

Edited by frenchkey
Link to comment
Share on other sites

Ali keder je oko vrata i nogom ga jedino mozes zakacit ili rukom. Zato mi tu guza neigra nikakvu ulogu :-)

Link to comment
Share on other sites

e hebiga ja mislim na onaj na štoku na B nosaču i to u visini brave, na vratima nemam ništa

Edited by frenchkey
Link to comment
Share on other sites

3 i 4/5 vrata nije isto. Auto sa 3-ja vrata ima znatno veci otvor, i ako si do 180cm visine sjedalo ti je pomaknuto dosta napred i nema šanse da ti smeta štok za ulaz. Na 4/5 vrata ako si iste visine naslon sjedala dolazi iza štoka pa nije neobicno da ga dotices dok ulazis.

Link to comment
Share on other sites

Rekao sam zasto i zbog cega mi je pukao keder. Nema veze sa nasjedanjem vrata ;-)

Link to comment
Share on other sites

Rekao sam zasto i zbog cega mi je pukao keder. Nema veze sa nasjedanjem vrata ;-)

Jbga nisam quotao, nije post bio namjenjen tebi

Link to comment
Share on other sites

meni je poderana guma kao na ovom videu na istom mjestu na 1:10, samo što je ovdje uopće nema, a kod mene je ovaj cjevasti dio poderan

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.