Jump to content

Scenic nema snage (ne vuće)


aga

Recommended Posts

Pozdrav ljudi imam problem radi se o Scenicu 2000 1.4 16v unazad 4 mjeseca auto sve slabije i slabije vuće u prvoj i drugoj uspijem doći do 4 tisuće okretaja pa padne na 3 , a u 4 i 5 ne može preći 90 kmh i ne može preći 3500 okretaja u 4 i 5 , u leru odlićno radi ne troši ulje pali čim vidi kljuć ma sve super samo što ide kao kompa ...

Link to comment
Share on other sites

Auspuh. I/ili katalizator. Uglavnom...prvo bih pogledao auspuh...a onda dalje.

Link to comment
Share on other sites

ispuh i/ili usis, nesto od ta dva je zestoko zastopano!

Link to comment
Share on other sites

Ajde hvala probam pa javim svakako, zračni filter sam vadio i vozio bez njega i isto...

Link to comment
Share on other sites

Tu bi mu bacao injection fault jer bi pao tlak na railu da fali protoka

Link to comment
Share on other sites

Ne baca mi nikakvu grešku ali sam se sjetio kad ste spomenuli katalizator da mi je u katalizatoru rondalo, a sad ne ronda ništa najvjerovatnije je katalizator...

Link to comment
Share on other sites

Na Cliu sam imao potpuno iste simptome i bila je stvar u katalizatoru koji se raspao i začepio protok plinova.

Podigni auto na dizalicu i udari jako rukom po katalizatoru. Obično se čuje šuškanje kad se raspadne.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.