Jump to content

Clio sicevi u Twinga?


Marin1

Recommended Posts

Jel zna itko dali je moguće staviti sjedala iz clia u twingo 1, i jel itko to radio? Jer su sjedala u twingu nakon 200+ tkm užasna

Negdje sam pročitao da sjedala iz Clia 2 pašu na saraf ali ne mogu pronaći taj post više.

Twingo ispod sjedala ima nekakav dzek ukopcan u sic ali nemam air bag  ni ništa takve opreme, čemu on služi? 

Svi komentari dobrodošli :)

Link to comment
Share on other sites

može..stavljal ti je zekan od ph2 s onim jakim bočnicama i paše..nađi temu twinguar u projektima i tamo ti je sve..

a onaj đek ispod ti daje signal comp dal netko sjedi na sicu,da  nebi zračni ispalio u prazno ili tako nešto..barem mislim da je tako..

Edited by kralj
Link to comment
Share on other sites

da, i odlicna stvar. vozacev po visini mozes stelat i pruzaju odlicnu potporu u zavojima. dzek ti je za pojas da se moras vezat, ja sam to odspojio, tj. nisam ni spajao na nove siceve da ne pisti ako se ne vezem

Link to comment
Share on other sites

Znači uzmem iz Clia komplet siceve s vodilicama i samo se prebaci bez kemijanja? jer su sjedala iz Clia brutala :D

Link to comment
Share on other sites

da, ali zadnje nemoj uzimat, neznam ni ako ih mozes stavit. ali prednje se definitivno isplati stavit. premda ja mislim da cu dat nekome da mi skrati vodilice jer mi je nekako visoko sad

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.