Jump to content

Svjetlo iznad tablice


dajmirenault

Recommended Posts

Ne radi mi jedno svjetlo iznad tablice. Danas sam ga otvorio i imam sta za vidit, unutarnji kontakt je kroz strunuo, sav je u hrđi. Nije mi jasno kak je voda tu ušla. Gdje bi to mogao nabavit? Karambol?

Edited by dajmirenault
Link to comment
Share on other sites

Možeš probati i ovako nešto:

http://www.aliexpress.com/item/A/32428395737.html (cca 90kn za par). Kineska kvaliteta, treba cca 2-3 tjedna da stigne.

Vjerojatno ti je hrđav i konektor iz auta i lako bi ti se hrđa mogla proširiti na novo svijetlo. Sličan problem sam imao na Cliu II gdje sam na kraju odrezao konektor i zalemio direktno žice na novo svijetlo (cca 80kn) i sve zalio silikonom.

Skini i pogledaj u kakvom je stanju drugo svijetlo, lako moguće da je i ono u lošem stanju.

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.