Jump to content

Vrata bunkera se ne otvaraju


Erich

Recommended Posts

hahahahah, stvarno mi počinje iči na živce. Prije pola sata prao auto, otišo u trgovinu, vratio se i hoču stviti stvari u bunker a n se neda otvoriti...................SAVIJETI

Link to comment
Share on other sites

Spusti zadnja sjedala, imas otvor na gepeku za izmjenu zarulje treceg stop svjetla i nadi konektor koji ide prema tipkalu na gepeku. Odspoji tipkalo i komadicem zice kratko spoji konektor. Ako je sve ok ostalo gepek ce se otvoriti, a ako se ne otvori onda imas veci problem. Kada otvoris gepek skini oplatu i skini cijelo tipkalo dolje i ocisti kontakte u njemu. Problem je sto guma koja prekriva tipkalo pukne i kada visokim tlakom peres auto ude voda unutra... Mislim da je to ukratko to. Ako je karavan onda je drugacije :D

Link to comment
Share on other sites

evo, kažem sebi ne budi ljen,, uđem u bunker, otvorim iznutra izađem van, zatvorim probam ništa, još jedan krug i brava proradi ao da nikad nije ni prestala.......GDJE MOGU KUPITI TU zAŠTITNU GUMU NA PREKIDAČU?

Link to comment
Share on other sites

Nece dugo raditi ako nisu spojevi cisti. Kontakt spray i to lijepo ocistiti. Za gumu jedino novo u servisu, mozda Andelko ili Rene mogu naruciti.

Link to comment
Share on other sites

evo, kažem sebi ne budi ljen,, uđem u bunker, otvorim iznutra izađem van, zatvorim probam ništa, još jedan krug i brava proradi ao da nikad nije ni prestala.......GDJE MOGU KUPITI TU zAŠTITNU GUMU NA PREKIDAČU?

Moja je riješena gumom od zračnice s bicikla i evo drži već dvije godine.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.