Jump to content

Grijanje Scenic 2


16 tl

Recommended Posts

Eto problem koji se javlja s vremena na vrijeme....neće da radi grijanje kabine,znači upuhuje hladan zrak....Ako netko zna što bi moglo da bude, neka napiše....

Link to comment
Share on other sites

Nema kod Renaulta ventil grijanja. Voda uvijek cirkulira malim kilerom, klapna usmjerava zrak preko njega

Link to comment
Share on other sites

Nema kod Renaulta ventil grijanja. Voda uvijek cirkulira malim kilerom, klapna usmjerava zrak preko njega

E vis korisna informacija znaci u renault moze bez problema onaj sistem sa el grijacem i pumpom za predgrijanje motora.

Link to comment
Share on other sites

Prijatelju moj, nemam ti ja pojma o tim stvarima,tako da od moga petljanja po tome nula bodovoa.....bitno mi je locirati kvar ili makar blizu toga, ostalo će odraditi struka...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.